Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník tommer

Už se někomu nainstalovala opravená verze nového uživatelského rozhraní? Usuzuji z tohoto letáku http://newsletter.upc.cz/PO1/ , že už by měla být k dispozici, ale možná bude třeba počkat až do 18.5. Tato verze už by měla obsahovat možnost řazení oblíbených programů. Ale obávám se, že EPG bude stále tak nepřehledné jako bylo (kdy aktuální položka překreje vše co následuje, i když pořad právě končí. To je prostě příšernost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 14 dni zdarma, já pořad čekám na aktualizaci, instalace je od 15.6.2015, zas zvýhodnění jen pro některé zakazniky, nechapu . Ani na na app v tebletu nemám přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ráno zase strávil 20 minut rovnáním oblíbených. UPC asi není pro lidi kteří si cení vlastního času. Koukal jsem že videotéka mi vrací nějakou chybu. Má fungovat, nebo budu muset odpojovat ze zásuvky? Nevíte někdo jestli si to aspon po odpojení ze zásuvky zapamatuje oblíbené ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma dva HD box , ale musím počkat na aktualizaci která je plánována až za měsíc , měnit na novy box nechci, nepřináší nic navíc co bych využil. Nejspíš nabídka MyPrime na 14dni zdarma není pro všechny zákazníky , já zatím nemám přístup ani pres app v tabletu. Uvidím jak dostane můj setobox aktualizaci zda dostanu také na 14dni my prime zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta chyba ve videotéce je VODO11. Včera jsem volal na UPC, tam mě řekli že na videotéku nemám nárok, protože můj starý tarif komfort se to nevztahuje, ale že videotéku na 14 dní mám aktivovanou a jestli tedy chci tak mě pak technik dneska (včera) zavolá. To vše jsem zvládnul vyřídit na UPC docela rychle, cca za dva 20 minutové hovory. Čekal jsem na technika do 22:00 a nikdo se neozval.

Přitom mi nabízela nový komfort a vyměnu modemu. Tak trochu nechápu proč. Že by to s tím starým nešlo a nechtěla to přiznat? Asi to celé vzdávám, přestanu se o to manželce starat a snad jí donutím UPC odhlásit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Drží vám tento stb po upgradu na Horizon nastavení poměru stran?

 

I když mám nastaveno letterbox, tak mě to vždy roztáhne obraz na celou obrazovku. A vzhledem k tomu, že tlačítko Display na stb nedělá nic, tak musím vždy jít do Menu > Nastavení > Další nastavení > Nastavení Scart > Úprava na 16:9 > a znovu potvrdit Letterbox i když je zaškrtnutý, což je akce na deset zmáčknutí tlačítek na ovladači. Potom stačí přepnout na jiný kanál a je to opět roztažené na celé obrazovce. :scratch:

 

Toto, a příliš malé písmo v EPG a Informaci o programu jsou největší záseky, které by potřebovaly doladit. Ať se na mě programátor nezlobí, ale v době kdy kolem čtyřicítky mají téměř všichni brýle a špatně vidí, je použití tak malého písma přinejmenším zarážející. Mělo by být aspoň dvakrát větší, aby se dalo bez problému číst i z větší vzdálenosti.

 

Jinak řazení programů mě už netrápí. Po seřazení oblíbených podle svého a zvolení prohlížení pouze oblíbených, můžu pořadí kanálů podle UPC zcela ignorovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...