Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Tak dnes ráno už k aktualizaci došlo. Mám ale dotaz, nevíte, jak se provede vypnutí do ECO módu, abych měl co nejnižší spotřebu elektřiny? Nastavené to snad mám (je to i výchozí volba), ale po vypnutí a zapnutí po chvíli běží box víceméně ihned. Zkusil jsem to změnit i na rychlý start a zpět na eco, ale chová se to stejně.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten eco mód se na rychlosti startu neprojeví hned po vypnutí. Respektive i když ho máte nastaven, vypnete stb a znovu zapnete, tak naskočí téměř ihned, ale když ho vypnete a necháte ho 5-10 min (nezkoušel jsem přesně) vypnutý a potom ho zapnete, tak to bude startovat cca 1-2 minuty.

 

Řekl bych, že je tam v přechodu do eco módu po vypnutí určitá prodleva pro případ, že by uživatel to tlačítko zmáčkl nechtěně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

technik: v manuálu píšete max 17w a v pohotovosním režimu méně než 1w :-). No kdyby ten stb měl mít 20W, tak při připojení externího disku už by to nezvládl externí zdroj...

 

jinak třetí den s chybou vod043 a stále nikdo nic neví... Nejde mi víc seriálů a filmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 9.6. bude taky aktualizace .Mám dotaz musím to propojit s internetem ?Ten kabel co poslali fakt špička 1 metr, když budu kupovat delší potřebuji 10 metru stačí nějaký obyčejný nebo nějaký dražší?

 

Budu to propojovat s STB HORIZON oba vstupy na internet budou plný na jednom noťas ,a na druhém ten Kaon 700.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...