Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Jestli je řeč o KCF-SA700 malý černý s kartou ze předu co malinko kouká tak to je divné,

1) nechápu na co potřebujete kladivo na zasunutí karty? karta se zasunula jednou při instalaci a pak už není potřeba vyndavat/zandavat.

2) STB má dva mody vypínaní s novým softwerem, už si nevzpomínám zda to tak bylo i u původního. Jedno je uspaná krátké zmáčknutí On/Off tlačítka(stanby). STB naběhne během par vteřin. Osobní zkušenost cca 3-5. Nebo vypnutí úplně podržení tlačítka na pár sekund cca 3. To se STB startuje déle protože musí stáhnout nějaké informace jak po koaxu tak z internetu a start je delší ale určitě né 5 minut a ani ne minuta.

Delší start může nastat při flašování nového firmware což je snad pohopitelné a to je jiná už :)

jestli vám STB startuje 5 minut ještě bych zkusil jestli máte připojený externí disk/flasku toto odpojit. Případně info co je na display STB nebo na TV

A jestli vám postačuje 30 programu tak si nalatě na TV DVB-T případně analog které tam tak naladíte aby jste si je mohl jak pišete rychle prolítnout nemusel jste zapínat STB.

1) Kartu sem nevyndaval, ale pokud bude kláct stejný odpor, budu potřebovat kombinačky. Svědčí to o kvalitě dílenského zpracování výrobku.

2) Tak to je on a startuje určitě déle než 1 min. K tomu abych si mohl vybírat z 30 programů jich musím mít na televizi nekolikanásobně více. Přestože se u UPC celkový počet těchto programů zvětšuje, těch z kterých si vybírám se paradoxně zmenšuje. Některé programy, jako AXN začali být zasekaný reklamama tak, že se na ně nelze dívat, jinde zmizela anglická zvuková stopa, což degradovalo již tak bídné filmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Axn poklesne kvalita a prodává to UPC za stejnou cenu, musí to řešit UPC s nima. Pokud stále klesá kvalita toho co mi dodává UPC a cena se neustále zvyšuje, je to můj problém s UPC. Bohužel mám svázané ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi že nutnost vysílat ve všech nabídkách by byla proti antimonopolním zákonům. Nevím však jestli něco takového v čechách je. Mohl by jsi sem dát odkazi na něco zabývající se touto problematikou? Myslím že za něco co mohou chytnout ze vzduchu zde dlouhou dobu platili uživatelé tarifu Klasik ( a možná ještě platí, nebudu studovat tarify o které bych stejně neměl zájem )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odkaz i když obraz UPC to nikterak neopravilo. Mě by vlastně stačil slušný internet + 3 dětský stanice + HBO + Cinemax + 3 dokumentární stanice pro manželku + telefon za tisícovku. Za novu + primu klidně tu dvacku zaplatím a klidně zaplatím dvojnásobek, pokud se ten signál nedostane ke mě do televize, aby se na to nemohli dívat děti a neptali se proč. A asi by mi nevadila ani na videotéka. Uvidíme co to bude v podání UPC, ale moc šancí tomu nedávám.

Jinak jsem včera nastartoval skoro okamžitě, ale dnes ráno už to zase startovalo dlouho i když ne tak jako obvykle. Není možné že tam UPC cpe pořád nějaké update. Všimnul jsem si že už je u vybraných programů vidět i jejich ikonka a ne prázdné místo jako v minulosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...