Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Stará skleněnka, cca 80 cm úhlopříčka, ale sleduju ji asi ze 4 metrů. Líbilo by se mi kdyby ten font byl velký asi jako v Menu položky VŠECHNY PROGRAMY, VYBRANÝ PROGRAM atd. Jak je v menu nahoře Právě sledujete, čas a v EPG popis programu tak to nepřečtu.

 

A ještě jedna věc na kterou jsem si teď vzpomněl, která by chtěla nápravu. U starého Handanu jsem si v EPG našel program na který se chci dívat, zapnul časovač a až ten pořad začal, tak se Handan zapnul, případně se přepnul na daný program (pokud už byl zapnutý, ale díval jsem se na jiný kanál). Ta funkce mě hodně chybí, dost jsem ji využíval. A tady nefunguje, i když tlačítko Timer na ovladači je, ale v EPG ani v menu Horizonu jsem tu funkci nenašel.

 

A taky jsem nenašel, jak se v EPG posunout o 24 hodin dopředu. Prostě zatím bych to shrnul asi tak, že televizi to rozhraní Horizon zobrazuje, ale funkčně je to ořezané na kost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, omlouvám se. Migrace se nám o něco posune. Další termíny zatím nejsou upřesněny. Určitě se ale dočkáte. Zatím prosím vydržte. Díky a pěkný den. Jirka, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

:cheers: Hurá (ironicky), dnes mi přišel domů "uvítací balíček". Což znamená pár letáků plných keců a reklam na prý super věci a k tomu jeden ethernetový kabel na propojení modemu s STB. Může mi někdo poradit, jak mám propojit 1.5m kabelem vzdušnou vzdálenost cca 15 metrů? :D

Ano... přečetl jsem si nenápadné info (jakýsi TIP), že pomocí PLC adaptéru a více info o tom je prý na www.upc.cz, ach jo... :roll:

Jestli to info někdo na stránkách UPC najde, tak je borec - Google mě navedl sem (http://www.theconnectedsolution.com/2014/) a je tam super cena přes 2500 Kč.

 

Tak jsem se vypovídal a teď k jádru pudla, doufám totiž, že to nebude nutné připojovat. Je vůbec nutné aktualizovat ten Kaon? Mně se to líbí takové, jako to je teď. Lze zakázat aktualizaci? Žádný Hrozinon nechci! :scratch: Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že pomocí PLC adaptéru a více info o tom je prý na www.upc.cz, ach jo... :roll:

Jestli to info někdo na stránkách UPC najde, tak je borec

Že by tady? http://www.upc.cz/televize/prijimaci-za ... powerline/

.... nejsem borec :D (fakt to lze snadno dohledat)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím moc nadsenej nejsu... Sama chyba vod***, co si pamatuju tak vod010 v myprime značí, ze neni připojen TV signál (to byla moje chyba- nechtene jsem odpojil, ale kurna nějaká hlaska ze neni signál by se sikla...). Teď pro změnu u breaking bad vod043 (všechny ostatní seriály jedou)... První den mi to nechtělo načíst firmware (něco error #0)... Nejhorší na tom je, ze ani na hlpdesku si nevi rady, bo ty chybovy hlasky neznaji, za což samozřejmě nemůžou, to podelal někdo nahoře. Pri pauznuti seriálu se už znovu nespusti a musí se pak pustit od zacatku- nejlepší film úplně vypnout a pak spustit znovu od posledního prehrani...

 

Jinak obraz kvalitní, až na delší startovani settopboxu je to v pohodě (cca 2 minuty, ti každém startu to musí natahovat firmware, hold 8MB tom je proste málo). Máj borci hodně co doladovat. Pustily do světa takovou alfa verzi dle mého...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu
Zakázat aktualizaci nejde, jen je možné ji nepříjmout zvolením "NE" ve vyskakovacím okně.

Myslím ale, že to pak prudí minimálně při každém zapnutí STB.

Je pak jen otázkou času, než se někomu náhodou povede potvrdit "ANO"

Děkuju. Pokusím se dávat vždy "NE". :)

 

Že by tady? http://www.upc.cz/televize/prijimaci-za ... powerline/

.... nejsem borec :D (fakt to lze snadno dohledat)

Děkuju. Jsi borec, na tom letáku nebylo nikde napsané, že se jedná o "Powerline" adaptér, jen to "PLC". A to vyhledávání na UPC nic nenašlo... Trošku by mohli popisovat věci na obou místech stejně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...