Přejít na obsah

Horizon Go Windows App končí


Arcao

Doporučené příspěvky

Kurwa, co to s tím Horizon Go pod W10 zase je? Po spuštění mě to přesměruje na nějakou dementní webou stránku, kterou samozřejmě zavřu a Horizon Go zruší automatické přihlášení a při pokusu o přihlášení nové akorát začne vypisovat, že mám neplatné údaje a jak je přístup na 5 minut zablokován. Za tohle by někdo z VF potřeboval dostat pořádný kopanec do kebule, aby se probral. Buď ať se to tedy ukončí definitivně a člověk se bude poohlížet jinde, anebo ať to funguje dál jak má!

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě včera jsem se normálně díval a žádné vyskakovací okno tam nebylo.

Už na to jebu, na chvíli se to rozjelo a zase "vtipná" hláška o počtu zařízení (přitom mám jenom svůj PC), radši dál bez komentáře, abych nemusel být vulgární...

[IMG]https://i.imgur.com/JmztxlH.jpg[/IMG]

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělej. U mě HG taky na W10 (Firefox 82) nejde. Ještě před týdnem šlo a v teď sobotu se mi po zobrazení hlavní stránky přeplácne celé okno černou plochou s nápisem o výpadku a že to mám zkusit za chvíli. Zkusil jsem vymazat cookies a všechna data serveru HG, nepomohlo. Vymazal jsem úplně všechna data všech serverů. Nepomohlo. Zkusil jsem to  pro zajímavost v Chromu a Edge, kde to nikdy dřív spuštěno nebylo. Všude totéž, černá tma a prý výpadek. Přitom žádný výpadek nebyl, když jsem spustil staré PC s W7, tak jsem se ve stejné verzi Firefoxu normálně přihlásil a mohl koukat. Jako kdyby ten počitač byl na blacklistu (ale ne přes WAN IP, ty W7 jsou na stejné síti). Asi se Vodafone snaží lidi naučit, že na PC se prostě koukat nebudou. Jedině přes drahý STB, kde ani nejdou seřadit programy

. 🤮

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ja zase nadavam, mam Hkrizon Go na tabletu, ale pokazde co ho zapnu na seznamu programu: Zadne udaje programu nejsou k dispozici, takze kdyz si chci nalriklad pustit co bylo v sobotu, tak nemam sanci to nalistovat v programu. V PC to vypada podobne, ikdyz jsem apku nikdy nepouzil, byla spise pro mobily s Windows

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.ShitlerVyskakovací okno o konci W10 aplikace jsi neviděl?

@marenaTo je dost divné, mě tedy o víkendu určitě fungovalo (resp. přítelkyni). Když to pak nakonec fungovalo jinde, nemůže to mít ani spojitost s účtem ... Práce na serverech Horizon Go prý probíhali v noci z úterý na středu. Nyní již funguje?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 10. 2020 v 7:40, Marek-26 napsal:

@PauloCZ Aplikace využívá vestavěného prohlížeče systému a dalších součástí windows. Není moc důvod, aby to v prohlížeči jako takovém běželo hůře (samozřejmě záleží, co máte za prohlížeč, jakou verzi, jaké addony atd.).

Důvodů, proč to může v prohlížeči běžet hůře nebo naiopak lépe (zkrátka "jinak") je celá řada. Netflix také neběží na všech prohlížečích zcela stejně a se stejnými kodeky nebo ve stejné kvalitě (a to bez pluginů). I proto má Netflix samostatné aplikace.

Dobrý nástřel do problematiky najdete třeba zde: What’s The Best Browser For Netflix? (Clue: It’s Not Google Chrome) (forbes.com)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 hours ago, Marek-26 said:

To je dost divné, mě tedy o víkendu určitě fungovalo (resp. přítelkyni). Když to pak nakonec fungovalo jinde, nemůže to mít ani spojitost s účtem ... Práce na serverech Horizon Go prý probíhali v noci z úterý na středu. Nyní již funguje?

Zkusil jsem až dnes a dnes už funguje. To by mě fakt zajímalo, čím to bylo. Místním výpadkem nebo routingem ne, protože na jiném PC na stejné síti to jelo. Prohlížečem ne, protože ve stejném Firefoxu to jednou šlo a jednou ne. Takže zbývá jen OS - W7 bylo OK, W10 ne. Ale kdyby to nešlo nikde ve W10, tak by se asi ozvalo víc lidí...

Edit: no, funguje... funguje to v tom smyslu, že nemám černou obrazovku a můžu se přihlásit. Ale když si chci přehrát snooker z minulého pátku na Sport 1, tak to hraje jen asi 25 vteřin a pak už jen "Omlouváme se, video nelze nyní přehrát.". Takže celé ZZ je na velké (škoda že jen černobílé)  💩

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník kamkol

V TV průvodci  - https://www.horizon.tv/cs_cz/tv/tv-pruvodce.html na rozdíl od Win10 nefungují ani šipky ani klávesy PgDn / PgUp. V pohybu po časové ose nefunguje drag and drop. Vždy musím někde na kraji obrazovky vyhledat myší ovládací prvky. Po stránce uživatelské ergonomie obrovský krok zpátky. Měl jsem za to, že VF bude služby zkvalitňovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...