Přejít na obsah

Potíže s rychlostí internetu


Návštěvník Broodyx

Doporučené příspěvky

Návštěvník klody

Nakonec jsem vydoloval IP adresy a zjistil jsem, že jsou všechny servery od jednoho providera (stejná class c IP adresa) - například 176.57.70.17. Momentálně je odezva v pořádku (standardních 20ms), pokud budu mít problémy, zkusím zjistit na kterém hopu to dělá a napíšu tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník redroker

Přešel jsem na internet od UPC od konkurence (Nexet 100mbit/ 350kč/měs),kde jsem této rychlosti nikdy nedosáhl.Teď mám 200mbit,ale nevim. Mám STB Horizon,kde je vše v jednom a dle měření přes speedtest.net mě to včera naměřilo 5-20mbit po celý den (připojeno kabelem přímo,nulová zátěž PC).Večer pak cca 150mbit i dnes přes den,nyní večer nějakých 50.Včera jsem objednal technika na pátek,ale nevím,jestli něco pořeší. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Včera večer jsem změřil 10mbit,teď to samé.Přijde mi,že u mě to je dle zatížitelnosti.Přes den (jako včera) jsem změřil cca 150mbit a večer 10. :thumbdown: Zkoušel jsem samozřejmě restart hl.vypínačem,pak dvojhmatový a restart modemové části.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už dávno máte volat na infolinku, oni Vám to vzdáleně proměří, pošlou technika. Po návštěvě technika by to bylo být už v normálu, pokud ne, tak opět to stejné kolečko - infolinka, atd.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...