Přejít na obsah

Potíže s rychlostí internetu


Návštěvník Broodyx

Doporučené příspěvky

Návštěvník Broodyx

Mám na Vás takový dotaz. Kde si myslíte, že většinou vzniká problém s rychlostí internetu? Na straně UPC nebo na straně uživatele a proč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

servery ale těžko vyřešíme, z taiwanu nebo z novýho zélandu to asi nikdy nebude ono...

pokud de o řešení potíží, tak většinou si za ně určitě může uživatel sám... proč? protože sou to uživatelé, nic víc :) je to pár dnů, co sem přišel do styku s jednou paní, který se zdálo, že je to céčko nějaký plný (asi z 20%), tak ho chtěla celý smáznout :(

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na Vás takový dotaz. Kde si myslíte, že většinou vzniká problém s rychlostí internetu? Na straně UPC nebo na straně uživatele a proč...

Většinou je na straně uživatele. Teď s rychlostmi přes 100Mbps je spousta lidí, co má někde v síti prvky, které více nezvládnou, používají 801.11g nebo nějaký mix a jedno ze zařízení umí max. 801.11g, mají zarušenou síť, mají v PC software, který jim rychlost zpomaluje, měří rychlost při běžném zatížení PC atp.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím - co mi vyměnili starý modem za ten novější s wi-fi a zvýšili rychlost z 30 na 40, tak stahování jde výrazně pomaleji a to i z premium účtu, který předtím jel naprosto perfektně. Nic jiného se neměnilo, takže jednoznačně je problém někde v UPC a je mi jedno kde. Teď zrovna se mi stahuje cca 2GB a píše mi to 25 minut ke stažení a během stahování to hodně kolísá, předtím na POMALEJŠÍM internetu do 10 minut naprosto v klidu, většinou i rychleji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Broodyx
Ani na UPC ani na nás ale na straně severů, důvod? Nemají dostatečnou šířku pásma.

To bych viděl tak v cca max. 15ti%, samozřejmě pokud se tu bavím o 100mbps a víc tak to souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez registrace asi SZ nepošlu. Máte to podobně, resp. radu co s tím? Ono na běžnou práci to člověk extra nepozná, ale když chce občas něco stáhnout, je to docela otravné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Broodyx

To je fakt, tak se můžeš zaregistrovat :) Může to dělat x věcí, jestli např. myslíš premium účet u hellspy tak ten měl problémy se servery... můžeš si zavolat na UPC aby ti prověřili modem jak je na tom se signálem... pokud stahuješ přes wifi tak si zkontroluj wifi kanály... pokud máš za wifimodemem wifirouter tak si přepni modem do bridge... atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...