Přejít na obsah

Potíže s rychlostí internetu


Návštěvník Broodyx

Doporučené příspěvky

Návštěvník koldas

Zdravím,

prosím o radu. Když mám připojení od UPC 200+ a testuju na speedtest.net , háže mi to rychlosti download 32Mbps. Je to v pořádku, nebo je to málo? Přepočítat si to neumím.

Dík moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jednoduchá odpověd? Není.

 

A) Rychlost 200 je megabitů za vteřinu (zkratka Mbps znamená Mega bits per second). Přepočítat na megabytes MB znamená vydělit 8.

B) Speedtest.net má v pravo nahoře ozubené kolečko "Settings". Tam se dá vybrat v jakých jednotkách má měřit kilobits, kilobytes, megabits, megabytes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

prosím o radu. Když mám připojení od UPC 200+ a testuju na speedtest.net , háže mi to rychlosti download 32Mbps. Je to v pořádku, nebo je to málo? Přepočítat si to neumím.

Dík moc za info.

 

A testuješ to přes Wi-Fi, že?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník K2dream

Ted jsem se docetl ze ten speedtest funguje multivlaknove, tedy otevre si vice spojeni. To neni priliz objektivni pro stahovani souboru, kde jedno stahovani vetsinou bezi v jednom vlakne.

Poprosil bych tedy jeste o test rychlosti na tomto souboru

http://direct.multishare.cz/data/mms-te ... etinst.iso

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den,

prosím o radu. Mám internet 200+ a podle Speedtest je rychlost připojení odpovídající, přesto je načítání stránek na internetu subjektivně pomalejší než při připojení od Netboxu s rychlostí cca 40 Mb/s. (modem Compal, v obou případech kabelová přípojka). Nemůže být problém např. v nějakém firewallu UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Tak problém (malá rychlost stahování a neuvěřitelně dlouhý čas zpoždění - několik vteřin) je stále na testu Cesnet při měření přes Firefox a Google, prohlížeč IE ale měří obvyklé hodnoty. Nevíte někdo proč jsou tak rozdílné výsledky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...