Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Před časem se tu vedla diskuze o EPG... Je známo (ví někdo), odkud služba (STB) Horizon stahuje EPG (IP. HTTP)??? Podle několika málo příspěvků jsou informace v EPG podstatně podrobnější, než v DVB streamech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám další dotaz na "cihličku". Box má 2 vstupy pro internet. Já nemám inet od UPC. Co se stane, když box (cihličku) propojím kabelem s routrem, kterým rozvádím inet od svého poskytovatele? Přijme to ta cihlička, nebo na mě vyplázne jazyk?

 

Pokud v nastavení sítě zvolíte "Existující" STB se přepne do módu AP a očekává eth připojení na jednoz z těch dvou eth konektorech a bude fungovat jako standardní AP.

 

 

.... (hlavně to zamrzávání až takové, že se musí surově ta "cihlička" vypnout, a další chyby), tak pokud už tohle je po upgrade., no tak to vidím na hodně dlouho. .......

 

Upgrade neprobíhal u tohoto STB ale u Kaona.

 

Zamrznutí tohoto STB jsem ještě neviděl, a to jsme s ním prováděli hodně divoké pokusy. Takže těško říci kde byl/je problém.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Naprosto neuvěřitelně mě ten STB Horizon vytáčí... :evil:

Takhle to často zůstane, obraz na pozadí běží, přepínat programy můžu přes ovladač, ale přes půl televize je tohle debilní prostředí (prázdný), který nejde nijak zrušit, jen vypnutí celého STB a následné zapnutí, včetně internetu...

IMG_4425.JPG.8a20c89dcab09cc2e9bec36a896947fc.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Zamrznutí tohoto STB jsem ještě neviděl, a to jsme s ním prováděli hodně divoké pokusy. Takže těško říci kde byl/je problém.

Já můžu potvrdit, že se mi už dvakrát stalo přesně to, co tu ukazuje Budulman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám další dotaz na "cihličku". Box má 2 vstupy pro internet. Já nemám inet od UPC. Co se stane, když box (cihličku) propojím kabelem s routrem, kterým rozvádím inet od svého poskytovatele? Přijme to ta cihlička, nebo na mě vyplázne jazyk?

 

Pokud v nastavení sítě zvolíte "Existující" STB se přepne do módu AP a očekává eth připojení na jednoz z těch dvou eth konektorech a bude fungovat jako standardní AP.

 

 

.... (hlavně to zamrzávání až takové, že se musí surově ta "cihlička" vypnout, a další chyby), tak pokud už tohle je po upgrade., no tak to vidím na hodně dlouho. .......

 

Upgrade neprobíhal u tohoto STB ale u Kaona.

 

Zamrznutí tohoto STB jsem ještě neviděl, a to jsme s ním prováděli hodně divoké pokusy. Takže těško říci kde byl/je problém.

Díky za info.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Někde tu zaznělo,že nejde ovládat zvuk Horiz.ovládačem.Jde: zvuk,mute,zapnutí TV. Postup jak naučit ovládač komunikovat s TV je popsán v návodu (někde zpátky tu je),vč.kódů pro jednotlivé značky TV (jsou na konci návodu).Jinak zatím vše šlape bez zamrznutí,ze začátku nešel internet -wifi ani ethernet,(tvořil jsem místo nové sítě síť stávající).Po opravě už OK.Nějaký zásadní problém nevidím,na vše se dá zvyknout.Mrzí mě akorát zatím 3 věci: zde už omleté neřazení programů,teď ladem ležící ve skříni modem Cisko+WIFIrout.Asus a nejvíce to,že po zapnutí STB automaticky přepne TV do AV1 a na HDMI to musím doklikat ručně.Dělalo to i na Kaonu 700,tak zřejmě vlastnost TV(Sony).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST
Pokud v nastavení sítě zvolíte "Existující" STB se přepne do módu AP a očekává eth připojení na jednoz z těch dvou eth konektorech a bude fungovat jako standardní AP.

To jsem si myslel taky. Ale pry to musi byt jako modem a tahle strana neni ve firmware timhle zpusobem aktivni.

 

Zamrznutí tohoto STB jsem ještě neviděl, a to jsme s ním prováděli hodně divoké pokusy. Takže těško říci kde byl/je problém.

No, me vytuhnul vcera trikrat ze tri pokusu... v okamziku, kdy jsem zacal ukazovat zene co je tam jinak, tak najednou nedokazal normalne prepinat pres guide, resp. prepinal, ale nic neukazoval, po chvilce, ze kanal neni dostupnej. Pres CH+/- ovsem obratem prepnul. Bohudik nevytuhnul tak, ze bych musel odpojit proud, ale i tak... tristni. Podobny, jako to ukazuje budulman, ale nemam v pozadi ani obraz. Jen ten sedej horizon hnus bez niceho.

 

Inko, mam dojem, ze kdyz jsem mel sony, tak ano - na nejakych vstupech mela automaticky prepnuti... myslim, ze to slo nekde nastavit a ovlivnit. Samsung neprepina, musim rucne. Pro mne je ale STB doplnkova vec, vetsinou koukam jen na tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Tak jak píše inko1, po spárování ovladače s TV jde ovladačem od STB Horizon TV vypínat, regulovat hlasitost a jde používat mute (mě je to stejně k ničemu, protože jak jsem psal, mám připojený zesilovač, kterému je jedno ovládání zvuku na TV, má své vlastní (připojeno přes optický kabel).

Stiskem tlačítka "source" na ovladači mezi vypínacími tlačítky TV a STB mi toto tlačítko na LG televizi přepíná vstupy (HDMI, AV a další)

Ostatní tlačítka mi ovládají STB, zatím jsem nenarazil na další, které by ovládalo něco dalšího na TV.

 

To párování ovladače a TV, jak jsem psal, že mi nedrželo nastavení, bylo tím, že jsem si pořádně nepřečetl celý postup a poslední krok byl "uložit pomocí tlačítka REC", což jsem přehlídnul a nic jsem neuložil. Teď už uloženo mám a funguje to jak má :lol:

 

To s tím mrznutím mě potkalo taky vždycky, když jsem chtěl manželce ukázat, jak to super funguje, čímž jsem sklidil neskonalé ovace, co je to za krám :D (načasování je nejdůležitější) :lol:

 

Jinak mi včera technik ještě poradil zkusit "úplný" reset:

"STB vypnete vypínačem vzadu. Následně na předním panelu stisknete a podržíte všechna 3 tlačítka (- , + , O). Následně zapněte vypínač vzadu. Tlačítka držte nejlépe do načtení 8%, při této akci se však smaže vše co bylo na HDD nahráno"

Zatím od této akce, "ťuk ťuk", žádný zádrhel, ale každopádně je to chvilka, moc jsem s tím neměl čas blbnout, takže se spíš ukáže během dneška... dám pak vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...