Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník TwiST
No já mám právě ještě ten první Kaon (B_3001). Vlastně to samý, co B_3000, který snad mělo jen pár lidí. A ten šlape dobře. To, co přicházelo potom - to už bylo na román

 

Nejsem si jistej, kterej je kterej, ale za ten novejsi, co mel zdroj venku a bez zapnuti nefungoval pruchod anteny do tv byl na zabiti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto informace na mě teda pozitivně nepůsobí. Tak to prostě je. Už jsem byl nalomenej. A to, i když mě na té cihličce vadí, že nemá displej a tudíž tam i ve vypnutém stavu nejdou hodiny (jen tak mimochodem - z kabelovky chodí skutečně přesný čas), a design té "cihličky" je prostě krok dozadu.

Opravdu bych tu cihličku vzal (mám rád nové věci, ale musí bezchybně fungovat - výrobků DoDo - dodělej doma - jsem si v mládí užil více než dost). Rozum mě říká: ještě počkej, nespěchej, už seš starší pán a nervy máš jen jedny.

Maximálně vyměním v děcáku ten Handan za SA_700. Ale svojí B_3001 si v obýváku ještě rád ponechám.

Jsem zvědavý na další poznatky.

 

Ivo, já bych počkal. Ještě pár měsíců. Do září/října. To by to už mohlo být trochu někde jinde. Já osobně po Horizon cihle nijak netoužím. Nevidím zatím žádné plusy. Spíše je to v některých věcech krok zpět. Bohužel ale UPC do vývoje nacpalo dost zlaťáků, takže bude logicky lidi do toho nutit - což se děje pomalu už teď.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u toho nucení, já se trochu bojím toho, aby UPC neudělala nějaký samostatný balíček programů, který bude dostupný jen pro ty, co mají Horizon a nepojede na CA modulech. Koukal jsem na stránky polského UPC a tam mají balíček eXtra, který na CA modulech není dostupný. Tak doufejme, že u nás UPC nic takového neudělá.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nejsem si jistej, kterej je kterej, ale za ten novejsi, co mel zdroj venku a bez zapnuti nefungoval pruchod anteny do tv byl na zabiti.

Já mám STB se zdrojem uvnitř. Celkem velká bedna, ale zatím spolehlivá. To, co přišlo potom, ........ no k tomu radši nic nepíšu

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...