Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník carlos74

...no asi mají chlapci v UPC co vychytávat...

...jak jsem se na to těšil a tak rychle jsem z toho vystřízlivěl(zatím)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
... Podle všech dřívějších informací by měl Horizon umět nahrávat až 4 programy (nebo 3 a na čtvrtý se koukat) najednou, ...

To se většinou uvádí, zákazníku přeber si to!

Možnost nahrávat více programů/stanic z jednoho multiplexu je víceméně softwarová záležitost. Nahrávání z více muxů závisí na možnosti simultánního naladění více kanálů, tedy na počtu tunerů, tedy otázka: kolik tunerů diskutovaný přístroj obsahuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doma už mám vše připravené, zásuvku s datovým výstupem a kabeláž uděláno, vše na f-konektorech, takže pouze stačí přesunout koax do dat-zdířky, no ale co tu čtu za zkušenosti (hlavně to zamrzávání až takové, že se musí surově ta "cihlička" vypnout, a další chyby), tak pokud už tohle je po upgrade., no tak to vidím na hodně dlouho. Takže žádost o "cihličku" se nekoná ...... vidím to tak až na příští rok. Bohužel.

Nervovat se u tak banální věci, jako je sledování TV, tak to se mě nechce. Já jsem zvyklý si pustit TV, navolit si svůj kanál tak, jak jsem si sám nastavil a sledovat (tedy dělat to, co je u TV už normální skoro 60 let !!).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
To se většinou uvádí, zákazníku přeber si to!

Možnost nahrávat více programů/stanic z jednoho multiplexu je víceméně softwarová záležitost. Nahrávání z více muxů závisí na možnosti simultánního naladění více kanálů, tedy na počtu tunerů, tedy otázka: kolik tunerů diskutovaný přístroj obsahuje?

No pro mě je tohle docela důležité, protože většinou už televizi, s výjimkou sportu, sleduji jen ze záznamu a to, že si nahrávám dva, tři i více programů, které se při vysílání bohužel časově překrývají, se mi stává poměrně často. Proto jsem si taky tak poměrně dlouho držel Handan CV-6000, který taky uměl 4 programy najednou, i když jenom ze dvou muxů. Tam se to ale vědělo, že takové omezení má, má to uvedeno v manuálu.

U Horizon boxu se o počtu nahrávaných programů, ani kolik to má vlastně tunerů, v manuálu vůbec nepíše. Respektive jsem žádný manuál, když mi včera "cihlu" přivezli, ani nedostal. Mám stažený jen ten, co tady hodil do placu Tomus. Ani na webových stránkách UPC zatím žádný oficiální manuál Horizon DVR boxu k dispozici není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník promy

Zdravím.

 

Pokud někdo potřebujete přístup k VPN, tak by se Vám mohlo hodit, že je nutno ve Webovém rozhraní (defualtně 192.168.1.1) povolit IPSec a PPTP passtrhroug.

 

Podle toho, jestli se připojujete přes WIFI STB, nebo máte v cestě ještě jeden router je nutno si ještě pohrát s WAN Blockingem a se zapnutím Firewall Protection.

 

Tyto přepínače jsou v menu Advanced - Options, a Advanced-Firewall.

 

Možná, že nějaký expert vysvětlí přesněji význam (hlavně těch 2 druhých) přepínačů.

 

-Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Technik říkal, že internet půjde do hodiny, jelikož musí odebrat MAC modemu a přihlásit settopbox.

Mě internet naskočil asi 10 minut potom, co odešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pagacik

Internet funguje, šel okamžitě, mám připojeni k televizi panasonic přes HDMI a nabídka menu je roztažená, že na ní nevidím , v nastavení HDMI jsem nic nenašel, nastaveno 1080p v tom samém HDMI byl předtím kaon a to jsem si myslel, že jsem technicky zdatný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...