Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Ahojte!18.5.15 mi přijdou vyměnit STB za Horizon. Mám teď v průběžné zásuvce: 1.vývod data= svůj modem Cisco + z toho svůj WIFIrouter a ethernetem PC 2.vývod TV = TV c CI kartou

V koncové zásuvce: vývod TV = STB Kaon 700 + z toho TV s CI kartou

Po instalaci STB Horizon,bude mi to fungovat,když z té průběžné zásuvky to nechám,jak to je ... a z koncové zásuvky napojím STB horizon na Data a z toho STB z HDMI do TV?

Když navíc STB Horizon propojím skartem s DVDrec,půjde na ten DVDrec nahrávat (v SD).Teď na Kaonu to tak funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedinný problém vidím v tom vlastním routeru, protože Horizon box nejde přepnout do bridge módu. A s tím nahráváním by to mělo jít, pokud ten box bude zapnutý (to DVD nahrává obraz, co mu tam něco pošle). Je třeba počítat s tím, že když bude box zapojen v až té druhé zásuvce, tak bude modem prostě tam. Dosah WiFi by prý měl být větší a lepší než u stávajících modemů. Každopádně bude třeba táhnout kabel od Horizon boxu k PC popř. vlastnímu routeru.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že v oblasti sítí jsem téměř totální laik. Router mám v podstatě nastavený tak, jak jsem ho koupil. Nastavení rozsahu IP nejspíš zvládnu, ale pojmy jako NAT a AP jsou pro mě španělská vesnice :). No nic, až budu doma, prozkoumám nastavení v administraci routeru a snad tam poznám to, o čem píšeš.

Problém pro mě je v tom, že mám současný ne-WIFI modem u zásuvky v obýváku, z něj je natažený LAN kabel do jiné místnosti do routeru a k tomu jsou připojeny další 2 LANy ke 2 PC. A samozřejmě z něj beru i WIFI signál.

Každopádně děkuji za odpověď.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Když navíc STB Horizon propojím skartem s DVDrec,půjde na ten DVDrec nahrávat (v SD).Teď na Kaonu to tak funguje.

Ale jen s nějakou redukcí. STB Horizon nemá scart.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Ta redukce je mi jasná,ale nerozumím tomu,že PC bude muset být propojen enthern. s Horizon STB. Kdybych neměl vůbec žáden STBox,tak mi teď internet přez stávající průběžnou zásuvku (Data) a potažmo přez modem Cisko nebude fungovat? Pokud ano,tak co se na tom změní,když na koncové zásuvce zapojím taktéž Data do STB Horizonu ,ale tento nebude propojen s PC,(resp.co bude absence PC v Horizonu ovlivňovat)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Modem vracet nebudu,je můj.Takže v pondělí to mohu nechat jak to je a pouze na konec připojit STB Horizon.Bude akorát vyšší spotřeba el.,tak se časem rozhodnu,zda to Cisko nezruším a nedám ten ethernet z Horizonu.Nevíte kolik cca žere to Cisko(je bez WIFI,které mám také svoje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...