Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Modem vracet nebudu,je můj.Takže v pondělí to mohu nechat jak to je a pouze na konec připojit STB Horizon.Bude akorát vyšší spotřeba el.,tak se časem rozhodnu,zda to Cisko nezruším a nedám ten ethernet z Horizonu.Nevíte kolik cca žere to Cisko(je bez WIFI,které mám také svoje).

Nemůžete mít 2 modemy na jednu smlouvu. A ten nový box je zároveň i modem.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

Chcem sa opýtať neovláda sa Horizon trošku neprakticky, kedže je to obojstranní ovládač? Ja som to videl iba na videu, že na jednej strane má povedal by som klasické

tlačidlá a na druhej strane klávesnicu. Síce som čítal, že ovládač vypne tú stranu, ktorú užívateľ nepoužíva, ale aj tak si to neviem predstaviť ako sa mi to bude držať v ruke.

 

Ďalej by ma zaujímalo koľko má box tunerov?

 

Ešte nechápem jednej veci. Platforma Horizon TV funguje už dlho v iných štátoch. Ako je teda možné, že v ČR ju uviedli s toľkými chybami? Mám teraz na mysli, že si nemôžete zoradiť programi podla seba a problém zo znakmi na teletexte.Viem, že chýb je tam asi viac, ale o ďalších konkrétnych som sa nedočítal. Ak to s takýmito chybami uvedú raz aj v SR, tak potom nechápem prečo jednotlivé dcérske spoločnosti UPC medzi sobou nekomunikujú a nepomôžu si aby nedochádzalo k takýmto nedostatkom. Snažím sa si o Horizone zistiť čo najviac aby som neurobil rovnakú chyba ako keď som si bral Kaon a nezisťoval som si žiadne referencie od ľudí čo ho mali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

No, když se zamyslím nad těma dvěma chybama které zmiňuješ, řazení programů někomu vadit může, někomu ne, záleží na zvyklostech a lidech, takže bych se nedivil, že to jinde prostě neřeší, ale to je jen taková moje spekulace a ta druhá, diakritika, to je docela dost lokální nastavení, česká nebo slovenská lokalizace je dosti specifická a jinde ji prostě řešit nemusí.

Co se týká ovladače, nebál bych se toho, pokud se vypne ta strana, která je dole, nevidím v tom problém, každopádně víc můžu napsat zítra, pocity z toho ovládání, odpoledne mi to přivezou a zapojí, tak uvidím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pocit že řazení programů zatím nejde u upgradovaného Kaonu né u toho nového boxu. Dále se někde psalo, že ten nový box má s těmi zahraničními společné pouze vizuální rozhraní. Jinak je to úplně nový box.

K DO mohu říci jen to, že podobně řešené DO mám k TV Philips a nepřipadá mi nějak nepraktické. Prostě používáš tu stranu kterou potřebuješ.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

V souvislosti s tím STB Horizonem mám dotaz na rozdíl zapojení:

1.Ze zásuvky bude data připojení do Horizonu cca 5m, TV vývod s rozdvojkou do dvou TV s kartami cca po 5m.

2.Ze zásuvky(průchozí) bude TV cca 5m,přívod.koax bude pokračovat cca 5m do koncové zásuvky ,z data do Horizonu (0,5m) a z TV do TV s kartou (0,5m).

Bude u bodu 2 nějaký podstatný úbytek signálu oproti bodu 1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

Mám dotaz na testery velké cihly STB Horizon.

Je wifi opravdu dual band, jede společně 2,4 a 5 ???

Dík za odpověď.

Zítra ho mají přivést a toto je hlavní požadavek.

 

Pěkný den.

 

Andy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, WiFi je opravdu dual-band.

 

Vadí mě momentálně dvě věci a to:

Zatím mě zklamal TV Archív jenom Ordinace a Ulice. Nic jiného.. :( Tak doufám, že tam toho bude více!

Univerzální ovládání na mojí smartce sice funguje, ale na "hloupé" Sencor televizi 40" nefunguje. :'(

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...