Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník oskar
Nejspíše tam bude to co je na VOYO plus.

Nic dalšího nemůže Nova pouštět ...

Což je ale i tak docela zklamání. Já jsem si teda pod pojmem "sedmidenní archív televizních stanic" představoval něco jiného než jen pár dílů Ulice a Ordinace.

IPTV operátoři sice mají jen 72 hodinový archív, resp. zpětné zhlédnutí, ale všech pořadů a všech stanic, které mají v nabídce.

Tady opět UPC hodně pokulhává o několik délek zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ta Youtube a par zakladnich, a nejaky hry, weobvy prohlizec tam neni, ale neni pry vylouceno zese take objevi.

 

Je známá nějaká podrobnější informace, kdy by se mohl prohlížeč objevit? Bude k jeho využívání nutné mít od UPC i internet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no tak to s tím archivem,co tady zatím teda čtu,mě teda docela nemile překvapilo....no ale na druhou stranu aspoň zatím nemusím řešit zda Horizon ano či ne...já jsem si opravdu naivně myslel,že tam budou všechny pořady ze všech stanic týden nazpět :scratch::scratch::scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Služba běží/neběží pár dní a všichni ji už tady odsuzují, jakoby si byli naprosto jistí, že to tak bude navždy...

Vzpamatujte se a přestaňte blábolit :roll:

UPC nikdy netvrdilo, že bude 7 dní zpětně možné přehrávat všechny kanály, ale "vybrané"

Co takhle chvilku počkat, až se celá ta platforma trochu usadí a rozkouká a sami všichni uvidíte, že to až taková hrůza nebude.

Nevěřím tomu, že by zůstali u Ulice a Ordinace :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, česká legislativa neumožňuje provádět "legalně" centrální záznam pořadů s možností zpětného přehrávání.

Jednotliví IP operátoři nejspíše v nejblišší době omezí tento "archýv" jen na povolené pořady "vlastní" výroby TV stanic.

Jsou již prý prováděny nápravné kroky ze strany jednotlivých TV stanic

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no tak to si to můžu všechno rovnou nahrávat jako doteď,protože v tom archívu bude asi ...

...já jsem tu slibovanou REVOLUCI VE SLEDOVÁNÍ TELEVIZE viděl právě v tyhle službě,ale jak to tady tak naznačujete tak mi to bude asi úplně k ničemu...

...hlavně že kvůli tomu dělali takovej cirkus a tiskovky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdenekzro

Tak mě už tam naskočila Modrava a Všechnopárty tak myslím že to postupně naplní. Jinak mě štve že nefunguje tlačítko na zvuk a musim hledat druhej ovladač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Tak jsem dnes dostal STB horizon.Prý jako první v Havířově (nic z toho,kdyby dali za tu premiéru aspoň nějakou slevu).Jsou u toho nějaké letáky a stručné pokyny.Podrobný PDF manuál v češtině je pro zájemce

http://www.upc.cz/pdf/Horizon_mediabox/ ... manual.pdf

P.S. - špatná adresa, správně uvádí níže Tomus.

Upraveno uživatelem inko1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...