Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

Nastavení 1080P nebo 720P na to vliv nemá, zkus si pohrát s nastavení z automat na 16:9 nebo 4:3 nebo mas li 21:9 či podobné širokoůhlé zařízemní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám další dotaz na "cihličku". Box má 2 vstupy pro internet. Já nemám inet od UPC. Co se stane, když box (cihličku) propojím kabelem s routrem, kterým rozvádím inet od svého poskytovatele? Přijme to ta cihlička, nebo na mě vyplázne jazyk?

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Ta "cihlicka" HZN DVR jak pišete nemá žadný internet vstup / WAN , má pouze 2 lan porty pro připojení zařízení pro příjem internetu.

Vstup pro internet má pouze malí box HZN USB.

Pokut máte jen TV od UPC a budete chtít tu jak píšete "cihličku" HZN DVR a nemáte/nechete internet, tak bude pro ní aktivován internet pro její potřeby a z portů žádný internet "nepoteče"

Upraveno uživatelem lada-vir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám další dotaz na "cihličku". Box má 2 vstupy pro internet. Já nemám inet od UPC. Co se stane, když box (cihličku) propojím kabelem s routrem, kterým rozvádím inet od svého poskytovatele? Přijme to ta cihlička, nebo na mě vyplázne jazyk?

No box nemá dva vstupy, ale výstupy ;)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST
Aha, díky za informace. A dá se ten DHCP server úplně vypnout (a mít v síti jiný DHCP server)? Snad tedy ale mají ti technici pravdu a ten bridge mód v novém FW bude, jinak bych tu kvůli tomu musel předělávat síť a ve výsledku by to pak stejně fungovalo hůř než teď s modemem.

Mam dojem, ze ano. Kazdopadne ja to prave po debate s technickou podporou reklamoval a hd pvr horizon vratim.

Dle podpory to bridge umet melo, mysleli si, ze bude umet, a novy informace jsou, ze polaci to povolene meli, a postupne zakazali, udajne z duvodu prilisneho vytezovani site. Uprimne to nechapu, ale pokud to z tohoto duvodu neplanuji umoznit, je to pro me na nic. Kombinace MODEM-ROUTER-HORIZON pry neni mozna, neb ethernet konektory jsou pouze odchozi, nikoli pro vlastni pripojeni (pak nechapu, proc se da vybirat pripojeni k existujici siti a ceka pak na prideleni adresy z DHCP). Cert vem, preziju s tim druhym boxem, co nahrava jen na usb... aspon z toho pujde snaz tahat disk (o;

Problemy s tim, ze to funguje jako router jsou pro mne hlavne dva (zbytek sel obejit dalsim preforwardovanim portu). Prvni - muj router se neumi z privatni WAN adresy hlasit na DDNS. Potrebuju kvuli VPN domu (abych vedel kam). Druhy - jak jso za sebou dva routery, tak to dokonale rozhazuje QoS myho routeru. Pokud QoS vypnu, jedu plnou rychlosti (240). Jakmile QoS zapnu (na libovolne nastaveny rychlosti), jsem na 70Mbps. Nemam v umyslu ustat zruseni VPN, a nemam v umyslu prestat pouzivat QoS. Na to ta krabicka zase az tak uzasna neni (kdyz pominu jeji stabilitu, diky ktery asi bude taky vhodnejsi to rozdelit zpatky do dvou zarizeni).

 

Mám další dotaz na "cihličku". Box má 2 vstupy pro internet. Já nemám inet od UPC. Co se stane, když box (cihličku) propojím kabelem s routrem, kterým rozvádím inet od svého poskytovatele? Přijme to ta cihlička, nebo na mě vyplázne jazyk?

Podle toho, co mi dnes rikali, tak nikoli, neni to tak nastaveny. Pry resi chyby, a podobny novy funkcnosti se daji ocekavat tak za rok...

Problem nebude ani tak WAN, ale to, ze na techle portech se proste na svoji horizon infrastrukturu divat nebude.

 

Retiree, imho to bude jako driv PVR ... dva tunery, dva multiplexy, z kazdyho moznost nahravat ci sledovat jeden nebo dva kanaly, s tim, ze oba tunery mohou byt na jednom multiplexu. Ale hadam a prebiram si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Retiree, imho to bude jako driv PVR ... dva tunery, dva multiplexy, z kazdyho moznost nahravat ci sledovat jeden nebo dva kanaly, s tim, ze oba tunery mohou byt na jednom multiplexu. Ale hadam a prebiram si.

Na prý snad ne. Hovořil jsem s technickou podporou a prý to skutečně umí nahrávat libovolné 4 programy najednou, ale jen pokud je STB v režimu stand-by. Puštěný umí tři programy. To upozornění na konflikt, které jsem dostal při nastavení třetího programu na nahrávání prý bylo skutečně prý jen "upozornění", že další už může být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

To by ale naznacovalo ctyri tunery... nebo ze to nahrava i ze site, a tomu se mi nechce moc verit... prilis pokrocily, kdyz vezmu v potaz, jak vypada ten tv archiv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...