Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Ivo, já bych počkal. Ještě pár měsíců. Do září/října. To by to už mohlo být trochu někde jinde. Já osobně po Horizon cihle nijak netoužím. Nevidím zatím žádné plusy. Spíše je to v některých věcech krok zpět. Bohužel ale UPC do vývoje nacpalo dost zlaťáků, takže bude logicky lidi do toho nutit - což se děje pomalu už teď.

No to já počkám určitě (do tohodle dobrodružství se zatím nepohrnu, i když už jsem byl nalomenej, ale to co tu někteří uživatelé píšou, tak jsem zatím šlápl na brzdu). Já to spíše chci proto, že jsou tam nové věci a je to něco jiného. A já rád zkoumám takové věci a kdysi jsem se v tom i vrtal. Jenže už mám rodinu, ta se chce koukat na TV, ne na mě, jak cosi zkouším ( :D ), a také už nemám věk na nějaké pokusy a testování (každý časem zlenivý), tohle už je prostě za mnou a rád to přenechám mladším. Přece jenom, už chci mít klid a když už si seřídím TV, tak chci, aby mě "stroj" sloužil, ne já "stroji".

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to tam trochu schované, přímo na stránce toho balíčku to uvedeno není, ale je to na stránce CA modulu ( http://www.upc.pl/telewizja/poznaj-tele ... l-ci-plus/ ) v odpovědích na dotazy a ještě tady - http://www.upc.pl/telewizja/lista-kanalow/ (dole malým písmem).

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
V minulosti při přechodu na jinou službu UPC pustilo celou nabídku na myslím 10 dní. Je to i teď při změně na tarif Horizon? Konkrétně u mě z Kombi Komfort na Internet 120+ s Horizon Komfort+.

Měl jsem balíček Kombi Komfort, od pondělí Internet 120+ s Horizon Komfort+ a nic víc neběží, dokonce někdy minulý týden vypnuli všechny bonusy, který nebyly ve smlouvě, takže už nemám AXN White a Black a pár dalších, který sice šly, ale asi jako nějaká stará promo akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Hlavsar uvádí "prepinani je veeeelmi pomale".Tak já mám na HRZNu rychlé , - veeeelmi pomalé mám v TV s kartou.Ještě další poznatek pro nové uživatele:

Zamčené programy (erotika) - PIN= 0000 a je to třeba zadávat vždy znova po každém vstupu do programu. V HRZNu nejde tento požadavek vypnout.Jinak 3.den vše šlape vpoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Tak po dalším celém dni provozu a dnes ani jednou nevytuhnul...

Koukání na televizi střídalo MyPrime, YouTube, prostě klasickej provoz a vše OK.

Teď otázka, jestli k tomu pomohl ten včerejší tvrdej reset, nebo jestli UPC něco neopravilo...

Apropó, všimnu si vůbec, jestli se STB nějak updatoval, nebo to jde všechno na pozadí bez vědomí uživatele? Techniku, nevíš/nevíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulosti při přechodu na jinou službu UPC pustilo celou nabídku na myslím 10 dní. Je to i teď při změně na tarif Horizon? Konkrétně u mě z Kombi Komfort na Internet 120+ s Horizon Komfort+.

Měl jsem balíček Kombi Komfort, od pondělí Internet 120+ s Horizon Komfort+ a nic víc neběží, dokonce někdy minulý týden vypnuli všechny bonusy, který nebyly ve smlouvě, takže už nemám AXN White a Black a pár dalších, který sice šly, ale asi jako nějaká stará promo akce.

 

Nový STB má prý jiné kódování než předešlé STB, kde byl CONAX, proto tam jsou jen ty programy, které mám předplacené. U starého kódování CONAX prý bylo nastaveno zdarma 10 dní vše. Takhle mi to vysvětloval technik, který mi tenhle nový STB teď instaloval.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...