Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Thorn

To je možná dané mou IT povahou, mít věci na pozicích dle svého zvyku. Jde mi spíše o to, že v dnešní době takové zařízení jako je cihla tuhle funkcí nemá, při tom za to člověk platí měsíčně slušné peníze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Pokud se jedná o chod cihly ,nemám za 4 měs.žádný problém.Vše jede okamžitě a spolehlivě.Jiná věc jsou chybějící funkce (řazení,DLNA,USB, ...),vše co by v dnešní době a za ten peníz mělo být samozřejmé.Vypadá to tak,že ty "samozřejmosti" budou postupně k dispozici ruku v ruce s vyšší platbou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já od UPC používám jenom TV, takže ty "sarapatičky" okolo mě míjí.

Mám ještě dotaz: objevilo se tu pár stížností na to, že:

1) cihlička dost vaří (je horká)

2) cihlička se sama od sebe (a to třeba velmi brzy ráno) probudí, zapne se a začne si něco instalovat. Pokud jsme všichni v práci, to jako poběží TV??

3) běží program a po nějaké době, kdy se nemanipuluje s ovladačem, se TV vypne

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

1) cihlička dost vaří (je horká) - Mám ji na skříni, takže mi to ani nepřijde, ale asi bych ji nezavíral do uzavřeného prostoru

2) cihlička se sama od sebe (a to třeba velmi brzy ráno) probudí, zapne se a začne si něco instalovat. Pokud jsme všichni v práci, to jako poběží TV?? - Instaluje aktualizace prý většinou v noci, ale TV se díky tomu nezapne, jen stb a přijde mi jak komu... já jsem ji v "zeleném" ráno našel snad jen jednou

3) běží program a po nějaké době, kdy se nemanipuluje s ovladačem, se TV vypne - ano, tak to je a nejde to přenastavit... jsou tam 4 hodiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

ad 1) Jsou prostě věci, které ta cihlička občas udělá a pak už je nikdy nezopakuje. Proč, nevím, asi aby mě překvapila. :) Já mám cihlu v otevřené polici a nikdy mě nepřišla nijak horká, jen jednou se z ničehonic rozpálila opravdu hodně. Pak jsem ji raději asi dva tři dny vždycky na noc a na dobu, kdy není nikdo doma vypínal zadním vypínačem. Ale asi po těch dvou dnech se zase vrátila do normální teploty, tj. že je v některých místech jen trošku taková vlažná až studená a to za všech režimů, i při zapnutém internetu, sledování televize a současném nahrávání. Už ji zase nechávám zapnutou, jen přepínám do stand-by.

ad 2) Jak píše Budulman, já ji taky "zelenou" našel jen jednou. Televize zůstala vypnutá.

ad 3) Nikdy se mi nestalo, že by se mi sama vypla, ale asi to je i tím, že nenechám ovladač, aby byl 4 hodiny v klidu. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vmachy

Ahoj všem..

Tak já mám asi štěstí na (cihlu) zatím jsem ji nenesel nikdy ráno zaplou. Hreje málo... Vlažné... A jen cca 4x se že začátku sekla že jsem ji musel vypnout v zadu. Jinak spokojenost až na nedostatky v uspořádání programu podle sebe.Aktualizace snad někdy bude,nikde nikdo nic nepíše;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník europoint

Dobrý den, dnes jsem dělal změnu služeb včetně objedávky Horizon HD DVR Mediabox.

Na závěr mi bylo řečeno, že instalaci provádí vždy technik, že možná předělá zásuvku a že se "cihla" nepřipojuje do "zdiřky" zásuvky DATA, ale TV. Zeptal jsem se, jak potom připojím další dvě TV s modulem a kartou přes rozdvojku a dostalo se mi rozpačité odpovědi, že by to jít mělo, protože několik jejich zákazníků má pronajaté i dva boxy navíc.

 

Takže dotaz:

 

Mohu nějak připojit roztrojku k zásuvce a rozvést "TV" signál k dvěma TV s modulem a kartou a k třetí - staré televizi u které budu mít pronajatý nový HD Mediabox a přitom mít připojenou "cihlu"?

 

Pokud to lze, je mi jasné, že mi na HD Mediaboxu nepojedou internetové služby, ale jen TV.

 

 

Nyní to mám řešeno tak, že ze zásuvky DATA jdou do modemu a ze zásuvky TV mám coax s rozdvojkou, kde přes jeden coax mám připojenou jednu TV s modulem a kartou skrz HD PVR (ten mám jako video rekordér - občasné použití) a přes druhý coax přes zesilvač (s dvěma výstupy) další dvě TV, z toho jedna se starým stříbrným SD boxem bo je stará a nemá slot na modul, druhá s modulem a kartou. V této šílené konfiguraci mám všude dokonalý obraz.

 

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...