Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Jestli to zhasínání nesouvisí s nastavením v PVR, kdy je nastavena doba 1 - 5 hodin automatické vypnutí, kdy když nepoužiju DO, STB to vyhodnotí že nejsi aktivní (spíš) a vypne PVR. Nastavit na vypnuto a je to. Obdobné to je v Kaonu

Při nečinosti se vypne do pohotovostního stavu, mně zhasl úplně, že nesvítila žádná LED

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Ten proud mě taky napadl, ale to můžu lehce zkontrolovat na mikrovlnce, kde by neseděl čas (vždycky se při výpadku vynuluje) a ten sedí, takže proud nevypadl :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno po spuštění ze "sleep modu" (oranžová dioda) na obrazovce hláška "Please wait" a nic víc...

Hláška tam byla přes půl hoďky a pak STB naskočil, zvláštní, že internet mezitím šel celou dobu.

Takhle to většinou vypadá po tvrdým resetu, ale ten jsem nevyvolával. (leda že bych byl náměsíčnej) :shock:

Ještě musím zjistit, až budu doma, jestli zůstalo nastavení, minimálně vím že zůstalo u wifi,tak nevim jestli to fakt byl tvrdej reset...

Jestli jo, co se to sakra děje :evil::roll:

Jestli ne, co se to sakra děje :evil::roll:

Nebo žeby se natáhl nějakej update, kterej vyžaduje takovejhle reset? Pokud jo, mohlo by o tom UPC někde nějak informovat, že tehdy a tehdy bude/bylo todlencto a změnilo se tamto a máme pro vás nový tohle, atd...

Jinak si přijdu jako blbec, kterýmu si krabička doma žije vlastním životem.

Ale asi jsem moc naivní a očekávám moc :lol:

 

Vůbec bych se nedivil, kdyby byl nastaven automatický update, do kterého nejen že user nemůže nijak zasahovat, ale ani o něm není informován. Natož aby věděl, co se změnilo. :twisted:

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

To axelman: "Jestli to zhasínání nesouvisí s nastavením v PVR, kdy je nastavena doba 1 - 5 hodin automatické vypnutí,...". Kde se to nastavuje ? Nemohu to najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Mě už to nepřijde normální, buď mám nějakej blbej kus STB, nebo nevím, páč jsem teď přišel domů a zase namísto televize:

"Please wait . Prosze czekac . Počkejte, prosím . Even Geduld . Veuillez patienter . Bitte warten"

Obě "ikonky" zelený, jak stavová, tak wifi, ta navíc běží jako by se nechumelilo, komp na kabelu taky.

 

Už to pomalu začínám znát nazpaměť a rozhodně mi dochází "patienter"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...