Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Vypadá dobře. Jinak koukám, že má i víc funkcí. Např. u našeho jsem nenašel detail EPG zvoleného kanálu, dále moje foto, hudba, zařízení. Ale např. v našem návodu jsem nenašel info, jak vyskočit ze submenu přímo na přehrávaný program, tady to mají a funguje to :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Vypadá dobře. Jinak koukám, že má i víc funkcí. Např. u našeho jsem nenašel detail EPG zvoleného kanálu, dále moje foto, hudba, zařízení. Ale např. v našem návodu jsem nenašel info, jak vyskočit ze submenu přímo na přehrávaný program, tady to mají a funguje to :-)

 

Ty dvě věci které zmiňuješ mi právě přijdou v pohodě a logické (snad myslíme to samé)

Detail EPG zvoleného kanálu:

0002.jpg[/attachment]

0002.jpg.debbb705996f9a69f6f44547e588cf94.jpg

001.jpg.5e8e47448f3e5fdcecd9c1589e626b62.jpg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

To Katoda: "Ale třeba zrovna to tématické řazení tam celkem je. Nejdříve jsou základní programy (ČT, Nova, Prima, Barrandov), v jedné skupině jsou filmové kanály, v další sportovní, pak dokumentární, zpravodajské, ruské, asijské a nakonec pro dospělé." To je pravda ,ale např 6.CTsport,další sporty někde uprostřed, KinoBarandov ... a další jinde, CT24 a další někde na konci apod.Prostě komu nevadí -je vpoho,komu vadí - oprávněně kritizuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale tenhle STB pro Horizon (ve Švýcarsku) se mě líbí víc (tedy mnohem víc) než ta naše cihlička

http://www.upc-cablecom.ch/content/dam/ ... manual.pdf

Načítá se to relativně dlouho - manual má 25 MB

no protože to je Samsung a ne nakej no name kepl. Sám mam od nich BD HDD DVB-C STB BD-E8300 a funguje naprosto bez problémů, vč. zakladních fukncí který se tu řeší.

ad řazení: mě to příjde funkce č.1 hned po kvalitě obrazu, zvlášť když je v UPC nabidce tuny balastu a duplicit SD/HD samozrejme HD utopene nekde na konci, navíc ne každý má plnou nabídku. Sám to řeším tak, že TV i STB ladím dle jednotlivých muxů což je rychlejší než to pak mazat, ale to v tomto případě to předpokládám nejde.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle STB pro Horizon (ve Švýcarsku)

http://www.upc-cablecom.ch/content/dam/ ... manual.pdf

Souhlas. 4x RJ45. Dokonce to má i display. Škoda, že v manuálu píšou, že USB ani eSata jim nefungují. eSata bych oženil, kdyby bylo USB 3.0

Co už. Doufám, že budou ten stb postupně vylepšovat, protože ten archív je opravdu otřesný.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Nemůžu si pomoct, ale tenhle STB pro Horizon (ve Švýcarsku) se mě líbí víc (tedy mnohem víc) než ta naše cihlička

http://www.upc-cablecom.ch/content/dam/ ... manual.pdf

Načítá se to relativně dlouho - manual má 25 MB

 

Tamtung je tamtung :) Ale predpokladam,ze by sa tym sluzba kapanek predrazila,pokial by tento samsung upc ponukalo namiesto tejto nevkusnej,polifunkcnej,lacnej tehly,ktoru dava upc do obehu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...