Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

no, podle madarskeho UPC je ta administrace totozna :)

 

A co se tyce tc7200, tak zarizeni samo o sobe je hodne dobry, to jen UPC dokurvilo tím jejich firmwarem... A jestli bude ten firmware stejny (což dost možná ano, soudě i podle administrace), tak ubee bude to stejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nevím zda je chyba v modemu TC 7200 ale mám net 120 Mbit od UPC ..po kaabelu super ale přes wifi jen 14 Mbit. (Ikdyž dám notebook hned vedle modemu), Takže asi bude výměna..bo technik od UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Viděl bych to na starou kartu v notebooku, která nezvládne N. Já na mobilu naměřím 40mbits/12mbits. Ale v nastavení modemu se podívej, jestli máš nastavenou šířku pásma 40mhz a klidně zkus na chvíli vypnout zabezpečení.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě velká nespokojenost. Připojený ntb přes síťový kabel jede naplno 120 Mb/s. Ale přes wi-fi z toho více než 43 Mb/s nedostanu. Pro rejpaly, síťovku mám dobrou, a s původním UPC modemem a vlastním routerem jsem chytal maximální rychlost, kterou jsem platil (60 Mb/s). Takže minimálně 60 Mb/s se stejným ntb by to mělo přenášet, ale jak říkám, s tímto šmejdem max. 43 Mb/s, často i 14 Mb/s a méně! Taky jsem vyzkoušel změnit bgn na n, 20 MHz na 40 MHz. Naprosto beze změny.

 

Takže já za to připojím svůj router a štvou mě vyhozené peníze plus jak tu někdo psal, žere to elektřinu jak divé a přehřívá se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

tak to jsem asi jedinej spokojenej :D na notebooku naměřím 75mbits, v mobilu 40, takže bude spíš problém v nějaké nekompatibilitě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě velká nespokojenost. Připojený ntb přes síťový kabel jede naplno 120 Mb/s. Ale přes wi-fi z toho více než 43 Mb/s nedostanu. Pro rejpaly, síťovku mám dobrou, a s původním UPC modemem a vlastním routerem jsem chytal maximální rychlost, kterou jsem platil (60 Mb/s). Takže minimálně 60 Mb/s se stejným ntb by to mělo přenášet, ale jak říkám, s tímto šmejdem max. 43 Mb/s, často i 14 Mb/s a méně! Taky jsem vyzkoušel změnit bgn na n, 20 MHz na 40 MHz. Naprosto beze změny.

 

Takže já za to připojím svůj router a štvou mě vyhozené peníze plus jak tu někdo psal, žere to elektřinu jak divé a přehřívá se.

Zkontrolujte si, jaký máte nastavený kanál a pomocí programu inSSIDer si proskenujte okolí. Doporučuji se projít po bytě. Ukáže vám okolní sítě atd.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...