Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník zorro
Když si koupíš modem "mimo UPC", tak UPC Ti ho nedovolí připojit...

 

Viem ake su zmluvne podmienky. Ak by som si ho kupil, tak jedine po dohode s UPC, kedze sa mi nechce platit najom za nespolahlivy modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o pomoc! Dosud jsem měl modem Motorola, nyní jsem dostal/koupil tento Technicolor. Dříve jsem běžně používal VPN Cyberghost z časopisu Chip a vše bez problému, nyní po změně modemu se už nedokážu přihlásit na cizí servery. Přepnul jsem i do bridge módu a vrátil svůj starý wifi router ale se stejným výsledkem. Celou neděli googlím ale nezjistil jsem nic, nevíte jestli nemusí být nějaké specifické nastavení tohoto modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s VPN vyřešen, jestli to bylo něco v nastavení nevím, nějaké drobnosti jsem tam sice změnil, jinak po bridge vráceno do původního router režimu. Nefungovalo, po několika dnech funguje- buď pomohlo tvrdé vypínání na noc, nebo to možná bylo zrovna ma straně VPN, nevím, ale už funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr_Praha

Zdravím ve spolek. Mám otázku ohledně TC7200, který jsem předevčírem dostal výměnou od UPC (měl jsem doteď bez wifi a za ním svůj wifi router). Kde se dočtu co znamenají statusy bočního tlačítka WPS? Bliká mi červeně, což je tipuju neuspěšné párování s jinými wifi zařízeními. A to je přesně ten problém: nedaří se rozchodit WPS (ikdyž mi to se stejnými zařízeními a předchozím modemem bezproblémově běhalo). Mimochodem ví někdo kde seženu plný manuál od výrobce k tomuto zařízení? (v angličtině) Ty z upc.cz/upc.ro to nejsou a pro mě překvapivě to nemohu najít na technicolor.com? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr_Praha

Díky za tip, ale to je právě ten manuál, na který jsem již opakovaně narazil a např. statusy WPS tlačítka vůbec nevysvětluje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...