Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

To nevypadá na problémy s modemem, ale spíš jsou dojebaný DNS. Zkus tam ve WAN v modemu nebo routeru dát třeba DNS Google 8.8.8.8, už se to tady kdysi řešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zorro

To by ma nenapadlo, zeby bol problem s DNS, kedze som to menil pred 4 dnami a pouzival som tie iste. Ale dik, dal som tam iny DNS server od UPC a vyzera to, ze cez neho to ide lepsie. Googlacky DNS mi prilis nepomohol. Ale aj tak je tento Technicolor sit 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necham si ho vymenit, ak mi ho teda vymenia za Cisco. Ze ma hned nenapadlo im to do tej poziadavky napisat, ze nechcem tento sit :?

 

Ak chce niekto mat kontrolu nad svojim pripojenim, treba pri objednavke ziadat iba Cisco modem, ten ma aspon elementarne funkcie, ktore by mal mat bezny smerovac a aj web manazment vyzera solidne.

Modemy znacky Cisco uz UPC nenabizi, dnes uz pouze zmineny Technicolor 7200,

akorat by me zajimalo co za modemy davaji k nejnizsim tarifum, tam by stacil i stary ED 2.0 modem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zorro
Modemy znacky Cisco uz UPC nenabizi

 

Je to v ponuke - Cisco EPC3925.

 

Technicolor je uplny sit. Mam problem na nom prevadzkovat 3 PC naraz. Ma niekto skusenost s vacsim poctom klientov na tento modem?

 

Chcem spat svoju Atlantu :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Také zvažuji nákup TC7200. Mám jen jednu otázku - vlastně dvě. Mám doma FTP server na který přistupuji zvenčí. Dyn. adresu obcházím přes dyndns.org (současný router změnu ip dokáže službě automaticky nahlásit) a přesměrování příchozího portu 21 na NAS, který mám v síti. Dokážu tyto dvě věci i s Technicolorem? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám tento modem, ale nefunguje wifi. V dostupných sieťach nevidím žiadnu s názvom, ktorý je uvedený na spodnej strane. Kontrolka wireless taktiež nesvieti. V administrácii modemu vyzerá byť všetko povolené a nastavené. Cez eth. kábel sa dá na internet pripojiť bez problémov. Vedel by niekto poradiť, kde môže byť problém? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...