Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník otrapa

OK, ale jen aby se pak na to borci od upc nevymlouvali v pripade nejakych problemu :wink:

BTW Tohle mi napsali: "U přechodu na novou vyšší rychlost je z technických důvodů nutná výměna Vašeho stávajícího modemu. Tato výměna standardně stojí 650 Kč. My Vám ji v rámci této akce nabízíme pouze za 300 Kč.". Myslite, ze to uctuji v obou pripadech, pronajem i koupe modemu? Ja vim, mam se zeptat jich, ale ty jejich formulare, to je vzdy na dlouho :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník otrapa
pri koupi neplatis nic. a pro stary modem si dojedou a dovezou ti novy. A dej si samoinstalaci.

 

Kde si ji mam dat? Nahlasit to pri domlouvani vymeny modemu? Neznamena to nahodou, ze mi to poslou postou a vse bude na mne :D ? Kvuli samoinstalaci prece nemusi prijet technik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Proč ti na každou otázku musím odpovídat dvakrát? Myslíš si, že si budu vymýšlet? Před 2 měsíci jsem si ten modem kupoval a měl jsem v pronájmu starší, jiný, stačí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i když ten bridge funguje (někde se diskutovalo, že to není tak úplně v pořádku), tak je to stejně zbytečné tahání peněz.

A co na něm nefunguje? Dle mě normálně funguje. Ale třeba se mýlím. Do jednoho z bytů, který nyní užívám jsem si ho nechal dát. SSID a Heslo změněno na žádost spolubydlící slečny a musím říci, že to má konečně jednoduchou a líbivou administraci (stejně ji do toho nepustím :-D )

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník otrapa
Proč ti na každou otázku musím odpovídat dvakrát? Myslíš si, že si budu vymýšlet? Před 2 měsíci jsem si ten modem kupoval a měl jsem v pronájmu starší, jiný, stačí???

 

Kliiiiiiid :D Nikdo te nepodezriva ze lzi. Jen jsem nepochopil, co myslis tou samoinstalaci. Jako, ze prijde technik, da mi krabici s novym modemem, stary odpoji, odejde a ostatni je na mne? Protoze pokud by to tak bylo, tak bych se nedivil postupu od upc: posleme vam novy modem, poslete nam ten stary, technik netreba :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Kliiiiiiid :D Nikdo te nepodezriva ze lzi. Jen jsem nepochopil, co myslis tou samoinstalaci. Jako, ze prijde technik, da mi krabici s novym modemem, stary odpoji, odejde a ostatni je na mne? Protoze pokud by to tak bylo, tak bych se nedivil postupu od upc: posleme vam novy modem, poslete nam ten stary, technik netreba

 

Samoinstalace spočívá v tom, že přijede technik, předá ti nový modem se zakázkovým listem. Na zakázkový list napíše, že odebírá starý modem a jeho s/n a starý si odveze. Já už měl starý připravený v krabici. Vše proběhlo do pěti minut jen ve dveřích bytu. Vše ostatní je na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samoinstalaci, kdy musím stejně trčet doma a čekat až se někdo uráčí přijet mi fakt hlava nebere. Když sem si kdysi pořizoval ADSL, tak to přišlo poštou a já to nainstaloval kdy mě se to hodilo, v tom spatřuji smysl samoinstalace.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Kliiiiiiid :D Nikdo te nepodezriva ze lzi. Jen jsem nepochopil, co myslis tou samoinstalaci. Jako, ze prijde technik, da mi krabici s novym modemem, stary odpoji, odejde a ostatni je na mne? Protoze pokud by to tak bylo, tak bych se nedivil postupu od upc: posleme vam novy modem, poslete nam ten stary, technik netreba

 

Samoinstalace spočívá v tom, že přijede technik, předá ti nový modem se zakázkovým listem. Na zakázkový list napíše, že odebírá starý modem a jeho s/n a starý si odveze. Já už měl starý připravený v krabici. Vše proběhlo do pěti minut jen ve dveřích bytu. Vše ostatní je na tobě.

 

a tesi me, ze jde tlacitkem wifi sit vypnout, coz bych zatim vyuzil, protoze pro ni nemam vyuziti.

 

No tedy nevím, ale tento modem žádné takové tlačítko na vypnutí wifi nemá. Mám ho doma, ale nikde ho tedy nevidím :-) nebo snad se to vypíná někde v setupu modemu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...