Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Jen pro kompletnost informací... problém vyřešen. Zní to neuvěřitelně, ale hned 2 síťové kabely, které jsem zkoušel po sobě byly nějaké vadné. Dnes vyzkoušen úplně nový síťový kabel a rychlost downloadu hned hezkých 239 Mb/s. Tak to jsem opravdu nečekal, že za vším bude blbej kabel :D

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox
  • Praha Modřany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník warman

Venca79: nebyli ty "vadné" kabely náhodou jen cat5? ;)

 

Jinak, vcera mi dosel, vsechno funguje nadherne :) jen ta wifina ma horsi dosah, ale byt 2+1 v pohode pokryje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

 

jen ta wifina ma horsi dosah, ale byt 2+1 v pohode pokryje.

 

No já jsem z wifi naprosto nadšený !! Mám na wifi úplně stejnou rychlost jako na kabelu v bytě 3+1 viz. obr.

 

3100115672.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje tři ne úplně pozitivní zkušenosti s tímto modemem/routerem:

- odmítá změnit IP adresu na 192.168.1.1 a k ní odpovídající přidělování DHCP serverem (takže jsem musel všechna zařízení s pevnou IP překonfigurovat)

- při použití pevných IP adres ve Windows (7) nelze zadat jako DNS server IP modemu/routeru (výchozí 192.168.0.1), musí se zadat napevno adresy DNS serveru UPC (takže pokud se změní nebude fungovat Internet a člověk si je bude muset znovu zjistit přepnutím na automatické přidělení DHCP serverem)

- při změně IP adresy ve Windows dojde k zablokování přístupu k web administraci modemu/routeru - píše, že uživatel je již přihlášen a nelze se přihlašovat víckrát najednou - takže je třeba se před změnou IP adresy z administrace odhlásit, v nastavení jsem nenašel jestli existuje nějaká doba automatického odhlášení, pokud ne, tak je to vážně problém

 

jinak s rychlostí spokojenost - běží na mém maximu 250/20

 

také jsem zatím nepřišel na to, jak zpřístupnit administraci přes web zvenku, ale do manuálu jsem zatím nekoukal...

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Přesně z těchle důvodů jsem se s nimi dnes domluvil na vrácení a výměně za klasický modem. Tohle se s Ciscem nedá srovnat, takže si tam hodím vlastní router..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zbavit toho Technicolor smejdu, ale nevim jestli na Ciscu pojede 240mbit, "pry" ne. Kazdopadne ja jsem z tech 5% co potrebujou bridge nebo alespon DDNS, mozna kvuli tomu downgraduju na 120mbit. Je nekdo, komu bridge zapli?

Jo a samozrejme mam router, modem od ISP nikdy nemam jako router, to je tak pro dedky. Muj drahej router by rad WAN IP, aby me poskytoval cloudove sluzby, DDNS a vsechny ty vecicky pro produktivitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
Chci se zbavit toho Technicolor smejdu, ale nevim jestli na Ciscu pojede 240mbit, "pry" ne. Kazdopadne ja jsem z tech 5% co potrebujou bridge nebo alespon DDNS, mozna kvuli tomu downgraduju na 120mbit. Je nekdo, komu bridge zapli?

Jo a samozrejme mam router, modem od ISP nikdy nemam jako router, to je tak pro dedky. Muj drahej router by rad WAN IP, aby me poskytoval cloudove sluzby, DDNS a vsechny ty vecicky pro produktivitu.

Na WiFi modemu Cisco jsem nejvíce vytáhl 150/25 Mbps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...