Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
Ke koupi maji jen tento, ale k pronajmu uvadeji, ze muzes dostat jiny.

Prednastavene udaje chapu, ale predpokladam, ze si muzu pozdeji sam zvolit jmeno site a hlavne heslo! Prece nebudu mit leta stejne, ktere muze casem nekdo "odposlechnout" a pak vyuzivat moji wifi.

 

Ano ke koupi je jen tento, k pronájmu byl navíc i Cisco EPC 2425. Jak je to ted v praxi nevím. Vím jen, že jsem se na to ptal technika, když mě přivezl do pronájmu tento Technicolor. Říkal, že v poslední době dostává jen tyto modemy a Cisco už ne. Asi záleží na tom, z jaké lokality ti ten technik přijede a co zrovna má u sebe a co ještě skladem.

 

Když jsem ten modem dostal, tak jsem volal na tech. podporu, kvůli té síti a heslu. Tam mně bylo silně doporučeno, aby s těmito údaji nehýbal a nechal je být. Říkali mi něco v tom smylsu, že když to změním, tak budu mít pak problém s jejich on-line podporou v jejich síti, nebot se ztratí tyto údaje, které mají v síti nastavené v případě nějakého problému. Jestli je to pravda, to nemohu potvrdit, nejsem takový znalec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Jak někdo výše řekl, tak někdo s ním má/měl problémy (některé jsou vyřešené - bridge,... některé jsou pro puntičkáře - nevím, komu není jedno, že jeho ip není 192.168.1.222 ale 192.168.0.222, některé nevyřešené - padající SSH, někomu to údajně dělá dropy při použití active,..., problém s několikanásobným přihlášením,..), já s ním nemám problém :) obecně se ty problémy týkají ani ne jednotek procent. Pro mě to přináší výhodu, že nemusím používat další krabičku kvůli pokrytí wifiny a tím pádem i nižší spotřeba, což v mém případě dělá závratných cca 200kč za rok :-D

 

Hesla se daj primitivně změnit, je to i v manuálu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník otrapa

OK, diky za informace. Ale stejne je to uzivatelsky na pytel ... jeste jsem nevidel, aby nekde nebylo samozrejmosti nastavit si vlastni heslo. I to zadavani nazvu site, pokud je takto dlouhe, je dost nepohodlne. Navic jsem to chtel pouzit pro sdelovani te bukvici, co bydli vedle, jak me to jejich hlasite nocni hekani zase zprijemnilo spani :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některé jsou pro puntičkáře - nevím, komu není jedno, že jeho ip není 192.168.1.222 ale 192.168.0.222

No UPC stále deklaruje, že poskytuje veřejné IP adresy, u vyšších tarifů dokonce několik, takže ani jedna z těch dvou adres není OK. Pokud by nešel deaktivovat router/NAT v tom modemu a přiřadit na moje koncová zřízení veřejné IP adresy, tak bych to považoval za nedodržení podmínek služby.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...