Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník Joecz

Tak hodí se to. Není problém se pak na na dané PC lehce připojit v případě hry. Pro p2p přenosy to je dobré apod. Nechápu, jak je možné, že v pokročilé době máš jednu IP a musíš platit za další. To je k na*rání.

 

 

 

Zpátky k mému dotazu.

Však mám Router od UPC.

 

Tedy když si koupím router. Je možné nastavit jak píšeš, aby vše co bude zapojeno přes kabel mělo vlastní IP od UPC a vše přes wifi nemělo vlastní IP ?

 

Já myslel, že možné mít pouze router mód anebo Bridge mód.

 

 

Btw je normálně, že ten křáp hřeje jako prase? To topí více jak topení :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

už jsem ti odpověděl ;) nepoužívat switch, ale router.

 

btw. Nevím, o jakých P2P přenosech mluvíš, ale nepotrřebuješ veřejnou IP, ale jen určitý rozsah portů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joecz

Když do dám na tom UPC modemu do routeru, tak to nejde. Tak to bylo původně a druhé PC mělo stejnou IP jako první PC.

 

- Když někomu něco přímo posíláš přes torrent, který lze vytvořit a dát to pouze danému člověku. Tak je dobré mít veřejnou adresu. Lepší jak to dávat přes FTP anebo složité přes nějaký server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

nemyslel jsem to tak, aby jsi dal modem do módu router, ale abys za modem připojil další router :)

Přes torrent ti stačí 1 otevřený port, snižuješ tím radikálně riziko napadení ;) jinak v tomto případě mě osobně příjde rychlejší to poslat přes uschovnu, než vytvářet složite .torrent :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joecz
nemyslel jsem to tak, aby jsi dal modem do módu router, ale abys za modem připojil další router :)

Přes torrent ti stačí 1 otevřený port, snižuješ tím radikálně riziko napadení ;) jinak v tomto případě mě osobně příjde rychlejší to poslat přes uschovnu, než vytvářet složite .torrent :)

 

To musím mít 2 krámy? :?

 

Neumí to jedno zařízení? :)

 

Tedy žádný router neumí dávat různé IP dvěma PC a také vysílat wifi kde to vlastní IP již není potřeba?

Kdybych tam zapojil ten kabelový cisco tak musel musel mít tedy Modem -> Switch -> router? To je šílenost :)

Upraveno uživatelem Joecz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joecz
Asi se mi to začíná vyjasňovat. Více veřejných adres potřebují ti, co nevědí, že je nepotřebují :-)

:lol:

 

To je možný :). Většinou mí říkali, že veřejná IP je lepší, tak jsem to tak bral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Veřejná IP je výborná věc ale obvykle stačí jedna pro celou síť. Přístup k jednotlivým síťovým zařízením se pak určí přidělením různých portů v nastavení routeru - port forwarding. Pokud se potřebuješ dostávat do sítě zvenku, pohodlnější je statická adresa ale dá se vyžít i s dynamickou + nějakou službou typu dyndns, no-ip apod.

O hrách nemám povědomí, jestli tam máš nějaké omezení, možná ty dvě adresy potřebovat budeš. Neznám okolnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

Na normalni pouziti typu prohlednout si net a stahnout si film vetsina lidi verejnou ip skutecne nepotrebuje, proto treba o2 uz verejne ip k pripojkam nedava a lidem to obvykle ani nevadi.

 

Vicero verejnych ip je dobrych, pokud mate za pripojkou treba vicero xboxu, kazdy hrac muze mit svoji ip, ale nevylucuji, ze by to patrne slo resit i za jednou ip. Nekdo si bere konektivitu treba i na chalupu, kde bezi kamery, zabezpoecovacky, kotel, atd. No a nez si hrat s portama, tak muze byt pohodlnejsi nastavit verejnou ip :) Upc jich ma dost a tak s nima nesetri, ze jsou dynamicke treba mne vubec neva, naopak jsem za ne rad 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...