Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Pro stávající klienty UPC se od září 2013 nic nemění, zůstává jim stejná cena a stejné služby, které si platí,

nová nabídka platí pouze pro nové klienty, nebo pro ty stávající kteří si o přechod na novou službu sami zažádají,

automaticky se nic nikomu měnit nebude.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. To je důležitá informace.

 

Když jsem to procházel, pokud bychom se rozhodli to využít, tak by za stávajících produktových služeb to bylo 299,- + modem 70,- = 369,- Kč. Dle ceníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Až se jim ty China krámy začnou vracet jak bumerang, tak někomu z vedení UPC snad docvakne, že levně nakoupené, 2x nakoupené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, já bych ten modem hned koupil, ale co mě mrzí je, že Dual-band (současně 2.4GHz a 5GHz) modemy od UPC neumí a co mě ještě víc dostává je ten zbytečnej USB port. To už bych si rovnou mohl koupit vlastní modem za ty 2 tisíce a uměl by určitě více než to, co prodávají.

(např. http://www.czc.cz/asus-rt-n56u-gigabit- ... 38/produkt nebo http://www.czc.cz/d-link-dir-850l/13180 ... =s802.11ac )

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, já bych ten modem hned koupil, ale co mě mrzí je, že Dual-band (současně 2.4GHz a 5GHz) modemy od UPC ..

 

Poslední dobou se tu stále více objevují nářky uživatelů na tento modem ( CISCO3925 ), tak nevím zda je to chytrá volba.

 

A UPC asi o tom problému ví, tak podle příspěvků je uživatelům mění bez řečí kus za kus jak na běžícím páse. A teď je ještě stahuje z prodeje.

 

PS: Možná se jen jedná o špatnou várku. :D

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"nebo pro ty stávající kteří si o přechod na novou službu sami zažádají"

mam to chapat tak, ze pokud mam tarif 30/1 tak si budu moct zazadat o prejiti na 40/4 bez navyseni ceny?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...