Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník donye
mám 30 Mbit za 310,- , ale dal jsem výpověď, tak uvidím, co mi nabídnou. CHtěl bych ten 120 mbit, doma máme dva noťasy a dva PC + tablet, telefony, ten 30 Mbit už je na to málo, když se připojíme všichni dohromady. Jak je to s výměnou modemu? Někde jsem četl, že někdo výměnu strého za nový ED3 modem ukecal i na 300,- Kč, protože kupovat se mi ho za 2 tis. nechce. Co ta wifi na tom ED3, bude to použitelné pro byt?

 

Jinak jsem ještě někde četl, že upc má mít nový ceník od 23.3.2014, znáte někdo už ceny?

 

Jak tak koukám, tak to záleží na to, co si člověk vyhádá, resp. jakou má pracovník UPC náladu :-). Za výměnu modemu (2.0 na 3.0) chtějí standardně 650 Kč. Mě nabídli cenu 300 Kč (za výměnu). Nakonec jsem koupil jejich wifi modem (TC7200) a to se potom platí jen za modem samotný (tzn. žádných 650 Kč za výměnu). Ale jak píšete o své mamce, tak je UPC schopné tu výměnu udělat i zdarma. Těžko říct, podle čeho se rozhodují :-).

Ten wifi modem TC7200 má signál v pohodě - resp. oproti 3 typům, které jsem měl/zkoušel předtím, jsem nezaznamenal zhoršení (spíš naopak).

Upraveno uživatelem donye
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník donye
Takže retenční nabídky dávají nyní s úvazkem na 24 měsíců? Nejste právě první, co uvádí tu 2 - roční smlouvu na "retence". Každopádně, u těch nových zákazníků při akčních cenách je uvedeno, že nabídka platí na prvních 6 měsíců, pak to přechází na vyšší cenu.

 

Zvažuji stále, zda si ponechat nadcházející 10/1 za 274,-Kč + wifi modem bez závazku a nebo přejít na ten věrnostní 5/1 za 200,- + wifi modem s "úvazkem" na 12 měsíců. Aktuálně mám 5/512. Ohledně TV mi mají volat do úterka z výpovědního, ale tam jsem rozhodnut odejít pryč s TV a vrátit jim STB. Telefon 100, s tím jsem spokojen.

 

Podle mě to ještě záleží na tarifu - 40/4 určitě nabízejí na 2 roky (pro stávající zákazníky). Ale 10/1 mi nabídli za 200 Kč (za net bez modemu) na rok. Ono je opravdu těžké říct, kam až ti "prodejci" můžou zajít - nedivil bych se, kdyby byli schopní i ten 40/4 nabídnout jen na rok, kdyby se člověk hodně cukal... Jestli uvažujete o 10/1, tak by Vám měli být schopní nabídnout 200 Kč za net a 49 Kč za modem (stačí Vám 2.0 modem). Úvazek je na 12 měsíců. Funguje to tak, že po půl roce to můžete klidně zrušit, ale za to předchozí období (od úvazku do zrušení) Vám dopočítají rozdíl mezi standardní a tou akční nabídkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám wifi modem, kvůli notebooku, se kterým se pohybuji po celém bytě. Jinak net mám od nich cca 2 roky, zbytek služeb přes 5 let. Výpověď na TV posílám zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník donye

Aha, takže máte wifi modem od UPC. Šlo to řešit koupí wifi routeru - za rok a půl by se Vám investice vrátila. Ale to už je jedno. Když jste u UPC tak dlouho, tak by myslím neměl být problém, aby Vám u netu nabídli 10/1 (i když "inzerují", že to je jen pro nové zákazníky) za 200 Kč/měsíc (+poplatek za ten modem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré odpoledne, rád bych se informoval, včera se mi překlopila rychlost internetu z 5/512 na 10/1.

 

Zaznamenal jsem i dnes, že:

 

- speed test i upc test rychlosti ukazuje 10/1

- internet se seká

- při stahování filmu o objemu 900 MB, dříve trvalo cca 40 minut, nyní přes 2 hodiny

- nejsem odborník na IT

- mám modem wifi od UPC

- na ZL jsem nevolal, poradíte mi nebo tam je nutné volat

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Tak zkus dat modem do tovarniho nastaveni (podrzeni zadniho tlacitka na 10s), sice vyresetujes vsechno nastaveni, ale aspon se ubezpecis, ze neni problem u tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warmane, nikde jsem nevolal, včera ráno jsem spustil internet a šlapal jako hodinky. Takže 2 dny jako hlemýžď a třetí den i dnes to je OK. I tak děkuji za info. :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...