Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Najdete ho zde: http://www.upc.cz/pdf/Cenik_od_20130902.pdf

 

UPOZORNĚNÍ:

Pro stávající klienty společnosti UPC se od září 2013 nic nemění, zůstává jim stejná cena a stejné služby v rozsahu které si platí,

nová nabídka platí pouze pro nové klienty, nebo pro ty stávající kteří si o přechod na novou službu sami zažádají,

automaticky se nic nikomu měnit nebude.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi přijde jako docela špatný vtip

5/0,5 zrychluje na 5/1 při zdražení o 151 Kč na 400 Kč

60/6 zpomaluje na 40/4 při zdražení o 15 Kč na 649 Kč

120/10 zrychluje na 120/12 při zlevnění o 4 Kč na 829 Kč

240/20 se nově zavádí za 1 129 Kč

Dále pak je tam druhá tabulka s věrnostní slevou a věrnostní cenou, která je u všech tarifů o 200 Kč nižší, což už vypadá zajímavě. Ovšem je otázka za jakých to bude věrnostních podmínek.

 

EDIT: Tak sem si přečetl text na začátku ceníku - věrnostní sleva je při uzavření smlouvy na dobu určitou 12 měsíců, která se automaticky obnovuje na další rok.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

Zjevne je jedina podminka uvazek na rok? S tim ze kdyz si to rozmyslim, tak mi zpetne douctuji to, co mi slevili? Nevim, nejak se nechytam :) Ale libilo by se mi, kdybych mohl prejit z kombi komfortu na ten novy co ma 120 mb internet a je drazsi jen o nejakych 8kc... Kazdopadne mam kombi komfort ted nove par dni, tak uvidime, jestli to stavajicim zakaznikum dovoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MNo, ted mam Kombi komfort+telefon 100 za 828 Kc.....je to nejvasi tarif, takze když me prevedou na 240Mbit, tak je to za 909 Kc....koukal jsem ale, ze kde je normalni Komfort kabelovka, tak je tam 21 HD kanalů a když mrknu na komfort+net+tel, tak je tam 25 HD, predpokladam, ze bud je to chyba, nebo je tam nejaky kanal navíc v tom balicku služeb.....dále me zajima Upload booster - není v ceniku, bude tedy zrusen? Diky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav, zda budou zákazníky automaticky převádět na nové tarify, nebo budou stávající služby zákazníkům i s cenami zachovány.

Automaticky nic převádět nebudou. Je potřeba po 2.9.2013 zavolat nebo napsat na UPC a změnit si službu na novou. Teď jsem mluvil s operátorkou callcentra. Ptal jsem se jí, zda se mi automaticky převede stávající balíček na nový.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceník pro stávající zákazníky obsahuje vše z aktuálního ceníku, tedy tipuji, že automaticky převádět nikoho nebudou, ono je to bez věrnosti méně výhodné a natlačit lidem automaticky 12 měsíční vázanost nejde. Chtějí si lidi uvázat, bez věrnostní slevy je to v podstatě zdražení a zároveň je to méně flexibilní, nic mezi 40/4 a 120/12 a zrušení boosteru, z nějakého podivného důvodu asi chtěli zachovat krom na webu nepropagovaného Internet 5 jen tři tarify, takže 30 a 60 to odnesly sloučením.

 

EDIT: Já asi z 60 + booster přejdu na věrnostní 120, zvedne se mi rychlost a ještě ušetřím.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...