Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Já za modem platím těch 50 Kč měsíčně, vzhledem k tomu, že na rozdíl od ADSL modemů to nejde koupit v krámě a sám si to zapojit a nastavit a nebo naopak by asi byl problém to prodat, tak chci aby to vše až po Ethernetovou zásuvku bylo ve vlastnictví a tedy i ve správě UPC a v případě problému aby to byl jejich problém.

Takže já bych modem nekupoval a WiFi už vůbec ne, router a wifi si chci koupit jaké si sám vyberu a ne co mi dá UPC s modemem.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nejsem moc náročný na tohle to, ale tak když vemu, že ten modem je značka Cisco a pak ho kdyžtak střelit na internetu v případně ukončení smlouvy, ale tak teď jsme u UPC tak 10let, podle těch dokumentů, co jsem našel. A Centrio je u nás na sídlišti a náš vchod není u nich zapojen a nevím, zda někdy bude, tak jedině, co mam možnost připojení je UPC případně O2 (ale daleko od ústředny = výpadky, apod.)

 

Já bych ten modem vzal lepší než 'noname' Technicolor TC7200 podle mě. A když půjde 2 roky, tak to skoro výjde úplně stejně jak kdybych to měl platit měsíčně někde na fóru to Slamb tuším rozebral. Záruku ten modem mít bude, tak nevidím problém..

 

Ale nechám si poradit jen škoda, že při osobním vlastnictví stále nepůjde USB port :o/

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Ahoj,taky uvazuji nad modemem,ale kabelovym.Jestli koupit ted CISCO 3208 nebo pozdeji uz bude k prodeji jen modem UBEE EVM 3236.

Co to je Cina? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dle nového ceníku - chápu to tak, když dneska platím za net 320,- Kč vč. wifi modemu (5M) bez závazku, TV za 200,- Kč vč.setoboxu +pevnou 100 za 70. Tak budu platit 400,- Kč za net?? Nejhorší je, že ono není kam přejít. Ta pevná linka a TV s slevou je OK, ale net jsem zatím neobjevil slušnou nabídku. Ceny cca 350,- Kč a více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo si pořádně přečíst můj příspěvek a slušně reagovat.

 

Teď platím 590,- Kč. Tak jsem se ptal, jak to je s internetem, balíček nemám žádný. Na TV mám stálou slevu.

 

Jednalo se mi, zda ceny zůstávají stejně nebo se mění dle ceníku, což řeší se výše.

 

Ne každý je UPC všeználek a od toho fórum je, aby se ti neznalí ptali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...