Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

ad tomus: To je přesně můj případ - přecházel bych z 30 Mb na 40 a potřeboval bych vyměnit ED 2.0 modem za 3.0 - přijde mi naprosto absurdní za to cokoliv platit, vzhledem k tomu, že je ta věc jen pronajatá a součást služby. Uvidíme na začátku září, papírová výpověď a následné smlouvání to jistí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to tak přijde, když chci vyšší služby a oni kvůli tomu musí vyměnit svůj modem, tak si naúčtují půlku ceny modemu a ještě čtyři kila za instalaci, za přechod z 30 na 60 mě skásli o litr.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem prostě chtěl aby vše včetně modemu bylo v režii UPC a na triku UPC. Nikde netvrdím, že sem platil 400 za samo instalaci, instaloval samozřejmě technik, když už sem musel kvůli němu trčet doma, tak ať dělá svojí práci.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tdravim,

 

ted jsem volal na linku UPC a chtěl zmenit Kombi komfort+ na Kombi komfoet komfort 240 a ta slečna mi rekla, ze muj modem nemá, resp. nepodporuje rychlost 240 Mbit....mam Cisco EPC3925 a ze se musí vymenit za 650Kc, je to opravdu tak? Fakt tento modem neumi 240??? Se mi nejak nezda.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...