Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník donye

xtonda a slamb - díky za rychlou odpověď!

Takže to vypadá, že by mi hned napálili cenu 520 Kč :-). Na to se mi čekat nechce :-). Mám "přislíbeno", že by mi 40/4 dali za 300 Kč/měsíc na 2 roky. Musel bych i měnit modem. Za to chtějí samozřejmě 650 Kč - opět mám přislíbeno, že by to bylo za 300 Kč. Jde se tomu poplatku vyhnout? Co když si ten nový modem hned koupím? Jestli se nemýlím, tak nabízejí "jen" TC7200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník donye

Ona paní "na lince" říkala, že je to jakýsi "manipulační poplatek" - že prý s tím "převodem na vyšší rychlost" je hodně práce :-D. Takže si právě říkám, jestli to nemají obecně za převod na vyšší rychlost, ať už si člověk modem 3.0 pronajme, nebo koupí... Jseš si tím prosím Tě Slambe jistý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
40/4 musí frčet i na starým modemu.

40/4 frčet na starém modemu nebude, neboť ten se 64QAM má maximálku 42mbits a jistě chápeš, že to je teoretická rychlost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník donye

jistej si nejsem ničim, už nějakej ten pátek upc tolik nesleduju, ale ten poplatek byl vždycky za výměnu modemu (v případě pronájmu), která je u rychlostí nad 30/1 nutná vždycky...

 

Díky Slambe! Uvidíme, jak to nakonec dneska s paní z UPC pořeším :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Tak ja se pridam se zkusenosti . Kazdy rok me vratili cenu na cenikovou a musel jsem davat vypoved a delat retencni tanecek. A letos bud zapomněli, nebo uz lidem nevraci retencni nabidky na cenikovou cenu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
40/4 musí frčet i na starým modemu.

40/4 frčet na starém modemu nebude, neboť ten se 64QAM má maximálku 42mbits a jistě chápeš, že to je teoretická rychlost :)

Proč by to měla bejt teoretická rychlost? Je to prostě maximální rychlost a nevím co by tu hranici 42,88 Mbit/s sráželo níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že to, co je na papapíře není v reálu pravda? :) WiFi modem přes G také protlačí 54Mb/s :) a jaká je realita. Tenkrát mi někdo říkal, že úplně nejvyšší tarif co by na UPC síti s ED2 technologií šel by bylo 35/2 :) vyší rychlost už by to nedávalo (stabilně).

 

40/4 je potřeba ED3 modem hlavně kvůli uploadu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...