Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník aaaflirtik

tak uz 2 roky jsem mel ten 32mbits s 50% dolu, tedka se u nas v baraku se aktualizoval cenik jine spolecnosti 70/70 pasiv za 418kc, tak jsem napsal at upc reaguje a vcera volal typek ze mi max daj to co davaj tedka novejm zakaznikum a to 40 za 300+49 ale chtej smlouvu na dva roky . Rekl jsem ok tak asi nic. Takze od upc po 7 letech internetu jdu od nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže retenční nabídky dávají nyní s úvazkem na 24 měsíců? Nejste právě první, co uvádí tu 2 - roční smlouvu na "retence". Každopádně, u těch nových zákazníků při akčních cenách je uvedeno, že nabídka platí na prvních 6 měsíců, pak to přechází na vyšší cenu.

 

Zvažuji stále, zda si ponechat nadcházející 10/1 za 274,-Kč + wifi modem bez závazku a nebo přejít na ten věrnostní 5/1 za 200,- + wifi modem s "úvazkem" na 12 měsíců. Aktuálně mám 5/512. Ohledně TV mi mají volat do úterka z výpovědního, ale tam jsem rozhodnut odejít pryč s TV a vrátit jim STB. Telefon 100, s tím jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

ne neni to nutnost muzu porad mit 50% kdyz nic delat nebudu, ale chci vetsi rychlost a to je max 40 se stejnejma podminkama po cele dva roky, novackove to maj jen na par mesicu, proste 70/70 Mbits je 70/70 Mbits za 418kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jen aby to byla pravda, papír snese všechno. Nechci tě strašit, ale nějaký menší firmy to mají agregovaný až hrůza a pak je člověk rád, když to šlape aspoň desetinou toho co uvádí. O výpadcích ani nemluvě, není nic horšího než bejt pár dní na suchu, než se někdo probudí a jde to opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

jasne chapu tohle je neco jine, maj to 4 moji znami co bydlej v panelaku v okoli. A z moji zkusenosti tenhle silvestr v noci u nich prestrihli draty na chodbe(coz jsem samozrejme nevedel ze nejakej kok0t leze do stoupacek), nahlasili jsme to v 10 a v pul 1 31.12 prijel technik a rozjel to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

tak moje matka ma 30mbit a 310,- a končila jí právě teď ta roční sleva. Kontaktovali ji z UPC a řekli jí , že jí můžou dát jedině 40 mbit se smlouvou na 2 roky za 370,- Kč s tím, že jí vymění starý modem za nový zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

hmm tak se to potvrzuje chtej se postupne zbavovat lidi se starym produktem 30 ci 32mbits s 50% rocni retenci, kazdej rok, samozrejme pokud se nekdo najde co plati 7 rok starej balik profesional za 4 tisice tak si ho tam nechaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...