Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Mě také žádné info nepřišlo (Jirkov, televizně tedy stejně, jako Most). kdybych se o to TV a vše okolo s tím spjatého nezajímal, tak bych o žádné změně ani nevěděl (teď nevím, jestli je to dobře, nebo špatně :D ).

Kanály jsem projížděl včera (přesouval jsem si ten FilmBoxExtra1), a vše normální.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Takže, ač nerad připouštím, že u UPC i komunikace směrem k zákazníkům začíná fungovat. Dnes po 16.hodině jsem obdržel informační mail:

 

"V Praze, dne 5. dubna 2013

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abychom Vás informovali o změnách v distribuci služeb digitální kabelové televize,

ke kterým dojde ve Vašem městě v příštím týdnu. ...."

 

Kdybych nenavštěvoval toto fórum, asi bych se stejně nedozvěděl, o co se jedná, ale budiž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Ja dopis nedostal, ale podle vseho jeste jedou paralelne i stare frekvence. Vsiml jsem si napr. NatGeo HD. Naladil jsem pak rucne novou frekvenci. Automat me dal starou frekvenci. Takze definitivni prechod na sjednocenou sit asi jeste neni u nas na severu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% jedou staré frekvence. Ještě jsem neladil TV. Udělám to, až staré vypnou, protože po naladění bych stejně nepoznal, který z programů mám vyřadit, protože nepoznám, na které frekvenci je. Asi se to někde zjistit dá, ale dohledávat to u všech programů je časově náročné. Bude stačit to, že mi dost času zabere nové ladění. Ještě že nemám Philipse. Naposledy jsem ho někomu instaloval, a jenom automatické ladění mu trvalo přes 50 minut. Asi proto, že na ČR nemá aktivní DVB-C a museli jsme ho v menu ručně zapnout, a předpokládám absenci tabulky pro kanály, tak asi procházel všechny možné varianty. Dokud byl nastaven nějaký stát (kde je funkční DVB-C už od výrobce), tak to zvládnul za cca 10 minut. Jenže to pak nefungoval dobře teletext nebo EPG.

 

Abych nebyl jenom za rebela, raději jsem zkontroloval jakou emailovou adresu mám u UPC zaregistrovanou, jestli náhodou někam zpráva nedorazila. A nic.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Brna. Nevím, jestli je to filtrem, byl jsem zákazníkem Karnevalu, takže je to možné. Rozhodně to nefunguje. Analogových to najde 8, CT1,2,sport,NOva apod. Nic více.

Tak to vypada na ten zapomenuty filtr, kontaktuj UPC a oni uz tam nekoho poslou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abychom Vás informovali o změnách v distribuci služeb digitální kabelové televize,

ke kterým dojde ve Vašem městě v příštím týdnu.

U set-top boxů Handan (standardní box a DVR) a Kaon (HD-PVR a nový HD box

s nahráváním na USB disk) dojde k aktualizaci software přijímačů tak, aby bez problému

naladily nově používané frekvence. Televizní přijímač s DVB-C tunerem a CA modulem

a kartou od UPC bude ale nezbytné znovu naladit. Můžete zvolit jak automatické ladění,

tak manuální s nastavením parametrů:

- frekvence: 658,00 MHz

- symbolrate: 6900

- QAM: 64

V rozšířené nabídce digitální kabelové televize najdete spoustu nových programů.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
Ja dopis nedostal, ale podle vseho jeste jedou paralelne i stare frekvence. Vsiml jsem si napr. NatGeo HD. Naladil jsem pak rucne novou frekvenci. Automat me dal starou frekvenci. Takze definitivni prechod na sjednocenou sit asi jeste neni u nas na severu.

 

Tak jsem pred chvili taky obdrzel Info email od UPC. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení klienti, došlo k avizované změně frekvencí v rámci digitální televize. V případě, že na Vaší televizi s vloženým CA modulem nemáte k dispozici žádný program, spusťte prosím znovu funkci automatického případně manuálního ladění. Do hodnot manuálního vyhledávání je třeba zadat frekvenci 658 MHz, symbolovou rychlost 6900 a modulaci 64 QAM. Děkujeme za pochopení Lokalita Most 9.4.2013.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...