Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Po sjednocení kmitočtů se mi po resetu STB CV 5000 v Ostravě-Porubě přesunul mux 6 (626/64/6900) na předvolby 1-7 a ostatní programy se zařadily až za ně, tzn. např. ČT1 je na předvolbě č. 8. Taky se snížila úrověn signálu na všech muxech o cca 5-10 %. Má někdo stejnou zkušenost? Je to jen přechodná záležitost?

Již by mělo být opraveno - to řazení kanálů

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPMan

Potvrzuji, že po resetu STB je již řazení kanálů v pořádku - :diky "technik" . Ještě budu muset vyřešit tu úroveň signálu, pohybuje se u většiny muxů mezi 50-55 %, u některých dokonce 45-50 %. Kolik % je takový rozumný průměr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a odedneška i v Praze a okolí

 

Tak hlásím, že mi zatím žádný informační email nepřišel a jestli mi přijde až např. příští týden, kdy budou staré kmitočty vypnuty tak je to vlastně už trochu s křížkem po funuse.

 

Ještě, že jste to tady uváděl aspoň Vy.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPMan
Jestli mas STB Handan CV 5000 iL, tak tam je maximum 63 %.

Ano, je to tento typ. Úroveň signálu je nedostatečná. Po dobu, kdy se zobrazují informace ze STB obraz kostičkuje a přeruší se zvuková stopa, stabilizuje se to, až když informace zmizí z obrazovky. V pondělí mi přivezou HD box, tak zkusím technikovi říct, ať to zkontroluje v rozvodně a třeba mi bude moct zesílit signál. Pak sem napíšu aktuální informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer

Tak já nevím, před pár dny u mne proběhla aktualizace kanálů (lokalita Opava) a koukám, najednou mám (v mé skupině) HBO2/Comedy/Cinemaxy zdvojené.

Tak jsem je vypral ven a chtěl vložit, jenže v seznamu (Vše) jsou 2x. Jednou okolo 50 pozice a podruhé na konci seznamu.

Ok, tak jsem si přidal ty první a po pár minutách proběhla další aktualizace kanálů a zase je tam mám (v mé skupině) 2x.

Tak je zase vyperu ven a tentokrát tam vložím ty z konce seznamu (ty se SR 6900). Po chvíli opět aktualizace kanálů a tentokrát

je DVR Kaon pro jistotu z mé skupiny vyhodil úplně. Tak já fakt nevím....má někdo podobnou zkušenost? A co s tím?

 

PS. Teď už druhý den OK, ale v mé skupině mám bohužel ty "staré" tj. ne se SR 6900 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...