Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Po znovuproladění frekvence se slovenským muxem opravdu všechny slovenské stanice fungují, asi Samsung zazlobil stejně jako se zvukem u bTV, který na tv Samsung ue40d6100 nejde ani na staré ani na nové frekvenci. Sice je to stanice, na kterou téměř nekoukám, mohli by s tím technici UPC něco udělat :)

K BTV asi tolik:

 

Problém se zvukem u B TV nastal po jejich delším výpadku, způsobeným rozbitým encoderem. Po obnově vysílání se na některých TV Samsung projevuje tato chyba - ví o tom obě strany - B TV i Samsung a snad se to i snaží napravit. Otázkou je jak dlouho to bude trvat

 

Takže to není na UPC

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Hezky formulovaný dotaz... :x Nejprve jsem si musel otevřít tabulku muxů, abych zjistil, čeho se dotaz týká...

Odpověď: Chyba je jinde! Od včerejšího večera běží všechny multiplexy paralelně na obou kmitočtech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr.dousek

Jak jsem psal výše, Sonka se přeladila sama na nové kmitočty, nicméně u uvedených muxů zůstala na starých frekvencích, Samsunga jsem naladil ručně, zkoušel jsem zadat obě nové frekvence i přenosovou rychlost a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tv jsem ještě nepřeladil, takže jsem na psychický nátlak některých diskutérů (nechci jmenovat) naladil tv tuner. Oba muxy skutečně jedou i na nových kmitočtech, takže chyba asi v ladění tv Sony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to vlastně s tím multiplexem 19 ? Platí 794 MHZ nebo 650 MHz ? Původní kmitočet byl 242 MHz. Jinak mě se to na starší Sony KDL-32W4000 naladilo samo, nastavení programů zůstalo neporušeno. U toho multiplexu 19 se místo 242 naladilo 650 MHz, nikoliv 794. Bude to tak definitivně ?

U druhé, novější televize Sony KDL-37EX 720 se zatím nic nehnulo, zůstávají staré kmitočty.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...