Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

FW s tým nemá nič spoločné, pokial sa nemenili technické údaje MUXu na ktorom je vysielaná tabulka radenia programov. STB si po zapnutí porovná svoju verziu a verziu na sieti ak sa líši tak si ju stiahne. reštratuj STB. Tabulka je rovnaká pre Handan CV 5000,6000 a 7000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... Sokolove a Zatci uz se take preladuje, nebo uz je preladeno.

Ano v Sokolově je CT1 na obou frekvencích při manuálu (start na 170,5) to našlo jako "první" ČT1 na 658.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Snah:

doporučuji kontrolu kabeláže, programy o kterých píšeš jsou na kanálech K42 a K49 na kterých vysílá ve Zlíně DVBT. Takže problém s kolizí kmitočtů. Případně zavolej servisní techniky.

2Retiree:

proč by UPC mělo posílat informace klientům, kteří využívají pouze STB od UPC? Upgradem FW STB umí automaticky "přeladit" všechny muxy na nové kmitočty.

Z dosavadních zkušeností je problém ani ne u 1% klientů

Klienti s moduly jsou informováni týden před ukončením souběhu kmitočtů (ten je obvykle 3 týdny), takže i ve Zlíne se dočkají

2Zby:

Pokud by se na STB dalo "Ruční ladění" a né "Automatické ladění" tak z kmitočtu 170,5 MHz jsou nalezeny pouze kanály na nových kmitočtech (jinak si zkuste zadat i jiné kmitočtu a uvidíte co se bude dít)

2jirim100:

Praha příjde na řadu až jako poslední

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě co se týče informování: UPC by majitele CA modulů měla informovat nejenom o změnách kmitočtů, ale také o změnách PID identifikátorů streamů Videa a Audia konkrétních televizních stanic. Pokud tyto číselné identifikátory nesedí tak televizní stanice také nefungují.

 

Např. asi před měsícem UPC změnila tyto identifikátory u "CS filmu". Opět, poznal jsem to, až když se mi nenahrál pořad. Nejprve jsem si myslel, že mám hw poruchu a až po chvíli mě napadlo porovnat tyto identifikátory v programu DVBViewer Pro a na set top boxu. Po přeladění "CS film" zase fungoval.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

2Zby:

Pokud by se na STB dalo "Ruční ladění" a né "Automatické ladění" tak z kmitočtu 170,5 MHz jsou nalezeny pouze kanály na nových kmitočtech (jinak si zkuste zadat i jiné kmitočtu a uvidíte co se bude dít)

 

Tak mě to naladilo všechny kanály 2x - tj. teď tam mám ty na původních frekvencích a za nimi mi přibyly kanály na nových frekvencích. K automatickému přeladění nedošlo. Takto se to chová pouze na Handanu 7000 (u 5000 je to ok).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...