Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Bohužel v Brně se přeladovalo - starý CV5000 bez problému. KAON naladil jen CT1 CT2 NOva ... UPC Express - Prostě jen sedm neplacených kanálů.

Ruční ladění velká nula.

Nenapadá někoho co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Setkal jste se někdo s touto (nebo podobnou) chybovou hláškou "Nelze zobrazit služby běžného rozhraní. Kontrolní modul funguje správně." Ráno žádný problém, po zapnutí asi v 11,20 vše OK, poněkolika minutách ona hláška, žádný příjem DTV (Analog OK). Po několika minutách opět vše OK. (TV Samsung UExxD5520RW, CA modul starý CI, čili bez otravných hlášek o ověřování).

Kontrala sítě pomocí pc tuneru - žádné změny jsem nobjevil, nicméně ráno 131 tv programů, během a po uvedené poruše pouze 124 tv programů, přitom oněch programů v závorkách (tedy těch na původních pozicích) je stále 7... Asi neumím počítat, ale blíže jsem nezkoumal.

Máte někdo nějaké tipy na vysvětlení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nemyslím si, že to byla chybová hláška související s CA modulem, nicméně ověřím. Momentálně mám v tv starý CAM, který umí jenom anglicky :D , tv umí česky...

Stále mi nesouhlasí "inventura" programů, nyní opět 131, před tím, 2x skenováno, 124 :?: .

Soudím, že se skutečně jednalo o zásah v síti UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brne se vyskytl problem s tim, ze na nekterych mistech site zustaly zapomenute stare fitry, ktere odfitruji vyzsi kmitocty na kterych nyni nove jede digitalni tv, takze nekterym klientum po aktualizaci prestala fungovat digitalni tv.

 

Pokud jste nekdo zaznamenali uvedeny problem, tak zavcas kontaktujte UPC a sdelte jim to, aby filtr mohli prijet vymotovat, je ve venkovnim rozvadeci, takze k vam domu nikdo nepoleze.

A pak si tv preladte na puvodni frekvenci, tedy manulani ladeni na 410 MHz, SR 6900, pripadne 170,5 MHz ,SR 5000.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
"Nelze zobrazit služby běžného rozhraní. Kontrolní modul funguje správně."

Tak dnes při sledování Událostí na CT24 asi v 19:23 asi na 1 min. výpadek signálu a na tv (Samsung) hláška DATOVÁ SLUŽBA, asi v19:27 výpadek signálu na cca 2 minuty a na tv hláška SLUŽBA NENÍ K DISPOZICI. Skutečně se jednalo o výpadek signálu, ověřováno na pc tuneru. Bohužel jsem nestihl ověřit, zda šlo o výpadek celé DVB-C, nebo jenom muxu 1.

Zaznamenal jste někdo krátkodobý výpadek v uvedených časech? Samsung bohužel nepovažuje za vhodné někde zveřejnit seznam chybových hlášení, UPC naopak pro jistotu neinformuje vůbec...

 

21:00 opět výpadek, asi 5 min. Jak píše dál HaWe, analog a T bez výpadku

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...