Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník PavelH

Umožňuje vůbec tento STB nahrávání a přehrávání prostřednictvím DVD recordéru (s vlasní nedigitálním tunerem)? Ten původní vyměněný starý STB se 2 SCARTy to uměl.

STB s TV jsem propojil přes HDMI. DVD recorder přes SCART do STB. Ale nějak to nefunguje (ani to přehrávání z DVD do TV). Co se stím dá dělat? To pouhé přehrávání by asi šlo vyřešit propojením přes SCART z DVD do TV, ale co to nahrávání? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prehrávanie - tak ako si napísal, cez SCART priamo do TV. Pre nahrávanie prepni SCART výstup STB z RGB do CVBS.

Menu/nastavenie systému/výstup SD video/CVBS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JanOze

Dobrý den. Lze u tohoto stb změnit velikost textu EPG případně pozadí za textem, je to na menší tv dost nečitelné. Díky za opdověď.

J.O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že nedá - alespoň já nic takového nenašel. Na konec ledna byl avizovaný nový firmware, který měl (alespoň jak jsem to z informací pochopil) mj. vylepšit čitelnost EPG, ale zatím se neobjevil. Vzpomínám s láskou na Handana CV 5000, zejména na jeho ovladač - bohužel mi loni v prosinci odešel zdroj, místo něj jsem dostal tohoto Kaona. Už se těším, až se ho po pořízení nové TV s CA modulem zbavím - něco tak neergonomického, jako je ovladač KCF-SA700 jsem v ruce snad ještě neměl - a to blížím k šedesátce...

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubos_PM - nový firmware ten vyšel ,ale objevily se problémy musel se stáhnout. Problém nefungovalo odkódování některých stanic. Nový firmware vypadal jako bude mít Horizon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz k STB HD Kaon KCF-SA700, zda tento přístroj umožňuje nahrávání ze scart např. DVD receiveru nebo podobného zařízení, tak jak umožňoval starý STB. UPC mi chce nyní STB vyměnit a já nevím, zda to bude nový STB umět. Vzhledem k tomu, že mám 2 CL moduly, moc ho nepotřebuji, ale ze starého se dá nahrávat jenom v SD kvalitě.

Díky za info

ikopriva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ikopriva
Prehrávanie - tak ako si napísal, cez SCART priamo do TV. Pre nahrávanie prepni SCART výstup STB z RGB do CVBS.

Menu/nastavenie systému/výstup SD video/CVBS

Znamená to tedy, že nový STB Kaon KCF-SA700 propojím prostřednictvím scart s DVD rekordérem a když budu chtít nahrávat ze STB do DVD recorderu musím ve STB nastavit výstup z RGB na CVBS ? Poté by to mělo jít nahrávat samozřejmě v SD kvalitě, když je to přes scart ? Můžete mi to potvrdit, že takto funguje.

Moc díky Makon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...