Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak mám verzi S/W 00.13.05.08.

 

A ke kvalitě HD, porovnával jsem zprávy na Nově. Obraz na HD je lepší, jen třeba není možné rozpoznat logo HD, text je už nečitelný, může to být i tn nebo cokoliv jiného.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji další poznatek. Dnes jsem dostal reklamní flash od zákazníka 8GB a jen tak ze srandy jsem ji zkusil připojit. Přístroj ji naformátoval, nadetekoval rychlosti čtení/zápis 18/5Mbit/s a neustále vyhrožuje že mohou být kvůli rychlosti omezeny funkce. Zkusil jsem nahrát 1min. z HD kanálu (konkrétně EUROSPORT HD), taktéž při nahrávání vyhrožuje nižší rychlostí. Pustim nahrávku a hle všechno jede plynule bez zádrhele, obraz i zvuk ! Tak mě z toho vyveďte ! Ještě se mrknu v PC jestli ji to naformátovalo na FAT16 nebo FAT32. Nechápu proč pomalá flaška jde a rychlá ne. Jo a software mám zatím pořád stejný. Tak snad si konečně budu moct nahrát tu štědrovečerní pohádku z ČT :)

Mam stejnou zkusenost, akorat me na te pomale flashce jeli vpohode jen SD kanaly, HD se trhaly.

Mozna to nebude ani tak o rychlosti flashky, ale o tom jestli ji STB nedetekuje jako pomalou ci rychlou a podle toho pak funguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak je to s nahráváním titulků? Zkoušel jsem to všelijak, ale titulky se nenahrají.

Titulky musia mat rovnaky nazov ako film.

 

 

To jsem nějak nepochopil, jak stejný název? Když jdena HBO nebo Cinemaxu film s titulky, tak se prostě nenahrají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35
Připojuji další poznatek. Dnes jsem dostal reklamní flash od zákazníka 8GB a jen tak ze srandy jsem ji zkusil připojit. Přístroj ji naformátoval, nadetekoval rychlosti čtení/zápis 18/5Mbit/s a neustále vyhrožuje že mohou být kvůli rychlosti omezeny funkce. Zkusil jsem nahrát 1min. z HD kanálu (konkrétně EUROSPORT HD), taktéž při nahrávání vyhrožuje nižší rychlostí. Pustim nahrávku a hle všechno jede plynule bez zádrhele, obraz i zvuk ! Tak mě z toho vyveďte ! Ještě se mrknu v PC jestli ji to naformátovalo na FAT16 nebo FAT32. Nechápu proč pomalá flaška jde a rychlá ne. Jo a software mám zatím pořád stejný. Tak snad si konečně budu moct nahrát tu štědrovečerní pohádku z ČT :)

Mam stejnou zkusenost, akorat me na te pomale flashce jeli vpohode jen SD kanaly, HD se trhaly.

Mozna to nebude ani tak o rychlosti flashky, ale o tom jestli ji STB nedetekuje jako pomalou ci rychlou a podle toho pak funguje.

 

Ano, vypadá to tak. Všiml jsem si že na začátku nahrávky se to na pár milisekund "zadrhne" a pak to jede v pohodě. Patrně jde o nějaký buffer či nahrávání do interní paměti přístroje, který u rychlých flash disků zřejmě nefunguje. To určitě opraví firmware, vypadá to jen na softwarovou záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak je to s nahráváním titulků? Zkoušel jsem to všelijak, ale titulky se nenahrají.

Titulky musia mat rovnaky nazov ako film.

To jsem nějak nepochopil, jak stejný název? Když jdena HBO nebo Cinemaxu film s titulky, tak se prostě nenahrají.

To neres, nepochopil, ze se ti jedna o NAHRAVANI a ne prehravani filmu s titulky.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nějak nepochopil, jak stejný název? Když jdena HBO nebo Cinemaxu film s titulky, tak se prostě nenahrají.

 

Ja teda nevim (mozna jsem blbej), ale porad to chapu tak, ze chce nahravat z TV porad i s titulkami. A to mu nejde.

Tzn. zadne externi titulky v SRT, ani zadne MKV ci podobne soubory...

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...