Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Úplně novej Handan ? To teda nevím, kde by ho vzali. Už ho nenabízí (Handan5000) ani LICA.

No, Lica už toho vůbec moc nenabízí. Kromě CA modulu už jen jeden SD a jeden HD Kaon, přičemž ten HD je jen doprodej skladových zásob (navíc s jedním tunerem, bez možnosti nahrávání a za cenu podobnou té, za kterou u UPC koupíte dvoutunerový Kaon s 320 GB HDD.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam doma 1 den USB model Kaon SA700 , na hdd nahrava ok, na rychlejsi flash taky,

 

ale mam model ktery ma i ethernet port ! .. , na webu ani v manualu o tom nic, cmucham a scanuji lan ale zatim nic

 

jinak videa jdou normalne prehrat i pc, zatim jsem nasel jeden player, hraje hd i sd ok

 

Elecard MPEG Player 5.7.100629

 

 

Ted jeste najit co je to presne za model s RJ portem (mam usb a rj 45 nad sebou, ethernet v siti blika ale ani na kaonu neni zadny sw na vycmuchani jakou to ma ip, proskenoval jsem 192.xxx ale marne, ip je holt mnoho.

DHCP to nema, to bych videl

 

mozna je to model "710", podle obrazku na kaonu se to hodne podoba

 

No já mám KAON ZAPPER HD (KZ0009), který má mít dle krabice 2xUSB 2.0 a cituji "simultánní nahrávání 2 programů a přehrávání jednoho". Tak tohle rozhodně neumí, UPC v tom má pěkný zmatky. Má také ethernet konektor, ale nevím jestli funguje. Také se mi nepodařilo rozchodit. Co mě ale štve je nahrávání. Zkoušel jsem nahrávat na externí disk (s vlastním napájením), ale nahrávka se seká a to i z SD kanálu, nebo po stisku tlačítka stop se HD box zasekne a samovolně restartuje. Nahrávka samozřejmě není žádná. Formátování disku nepomohlo. Koupil jsem si rychlou flašku, kterou mi nadetekuje včetně rychlostí 140MBit/s čtení i zápis, včetně možnosti HD,SD,časový posun. Nahrávka se ovšem opět seká a HD box se restaruje. Nevíte někdo čím to je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po par dnech testu s novym STB jsem s nim zatim celkem spokojeny, je maly, asi o polovinu mensi nez Handan CV-5000,

na povely z DO reaguje celkem rychle, zatim se me nezasekl ani nerestartoval, STB ma cerveny display, ktery ale bohuzel neinformuje zadnou kontrolkou o stavu nahravani, coz me docela chybi,

anteni propojka je pruchozi i ve stavu spanku STB, menu je prehledne a az na par drobnosti celkem dobre prelozne,

STB muze pres konektor USB 2.0 nahravat na externi HDD, nebo flash pamet, naformatovane na FAT32, NTFS neprecte a pozaduje formatovani, soubory jsou stejne jako u starsiho Kaona ve formatu TRP, buhuzel zatim prilis nemuzu hodnotit nahravani, u flesh pameti, ktere tu mam me hlasi ze jsou prilis pomale, takze lze na ne nahravat pouze SD video, HD video nahraje trhane a timeshift nelze pouzit,

Marek-26 me dovezl i externi HDD, ale byl naformatovany na NTFS a kvuly potrebny datum na nem ho nebylo mozne zformatovat.

Zitra budu mit k dispozici rychlou 32 Gb flesku, tak uvidime.

Na konci tydne napisu jeste dalsi podrobnosti pridam par fotek.

 

No já mám na spodku přístroje kód KCF-SA700PCO, ale na krabici jsou kódy dva KCF-SA700PCO a KAON ZAPPER HD (KZ0009) + v krabici lepící štítky KAON ZAPPER HD (KZ0009). Přístroj vypadá jako ten tvůj na obrázku (tedy také bez označení "1080P" vpředu vlevo dole). Nahrávání na Flashdisk jsem nerozchodil a to mám flasku ADATA N005 Pro 32GB USB3.0. Rychlosti mi to detekuje 141/145MBits/s čtení/zápis. Při stopnutí nahrávky se přístroj restartuje a nahrávka kdenic tunic. Je to zřejmě další krám vyráběný v Číně na zakázku s velmi vysokou poruchovostí a ve výrobní ceně 100Kč. Jestlipak jsou všechny přístroje přezkoušeny než putují k zákazníkům ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja ho mam take v krabici s oznacenim HD ZAPPER, na ktere jsou trochu jine parametry nez ve skutecnosti ma

ale jinak se jedna o model KCF-SA700PCO.

Me se zatim jeste nerestartoval, flesku mam pomalou se zapisem 30 Mbit/s a SD video nahrava vpohode, HD nahraje trhane.

Obchodaci pry tlacili aby se STB dostal do nabidky co nejdriv, takze se to zrejme nestihlo uplne doladit.

PICT0129.JPG.6e41b7925a3dfafb660a8e5628ff8d54.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo tak to je ten samý. Tak mám asi fakt špatný kus. Vznesu dotaz k technikům UPC a uvidíme. Nahrávat chci tak 2x do měsíce, takže nahrávání potřebuji. Jinak ladění a kvalita obrazu je výborná. Dokonce lze přepnout obraz na 1080p (v manuálu a při instalaci je k dispozici jen 576p, 720p a 1080i) což mě potěšilo (protože na přístroji vpředu to ve skutečnosti uvedeno není, i když na stránkách UPC na obrázku ano). No mají v tom asi trochu zmatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak je doma... A musím říct, že jsem docela zklamanej. Běžně jsem si pořad z TV "posouval" ve vysílání tak, že jsem ho nechal nahrávat a začal se dívat třeba s 20 minutovým spožděním, přeskočil reklamy a skončil nakonec stejně, jako bych se díval rovnou bez nahrávání. Tohle u novýho STB nejde. Na nahrávku se dá dívat až po jejím skončení, ne v průběhu... Tak nevím, jestli se nevrátím k původnímu HD PVR:-(

 

Jinak ale pro ty, co mají CA modul a chtějí nahrávat, je to ideální volba. Funguje i 2,5" HDD z notebooku, bez externího napájení (odběr 1,1A).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jen to, že neumí při nahrávání sledovat jiný kanál ze stejného muxu je na pováženou. Nicméně pro tvůj případ by asi bylo lepší použít timeshift, ne? Na začátku zapauzuješ, na 20 minut si odskočíš, pak odpauzuješ, koukáš, překakuješ reklamy. Teda doufám, že timeshift to umí ;-)

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...