Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Běžně jsem si pořad z TV "posouval" ve vysílání tak, že jsem ho nechal nahrávat a začal se dívat třeba s 20 minutovým spožděním, přeskočil reklamy a skončil nakonec stejně, jako bych se díval rovnou bez nahrávání No to je přece princip timeshiftu!

Timeshift zastaví obraz, nikoli zvuk... Což je (obecně) blbost). Pokud toto skutečně dělá funkce timeshift, pak je něco blbě . Buď v nastavení přístroje (který neznám), nebo mezi židlí a ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35

dave67:

Nahrávání na flashku jste zkoušel ? Nahrávka na ten pevný disk je v pohodě, bez trhání ? Já s tím mám problémy. Občas se dokonce stane že při stopnutí nahrávání se restartuje celý přístroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35
Jak se ti to konkretne seka ?

Zkus ji v STB zformatovat.

 

No na nahrávce se obraz po cca 5-6s, někdy i 10s, kostičkuje, zadrhává a přeskakuje zvuk. Až bude chvilka tak upnu krátké video. Byl tu technik z UPC, zkusili jsme vyměnit přístroj a výsledek je stejný. Zkoušel jsem 2 flashky s USB 2.0 i 3.0, HDD s USB 2.0 a vlastním napájením,nic nepomohlo (vše formátované v přístroji). Taky jsem popřeházel kabely, zkusil jiný vstupy v TV a stále nic. Docela mě to štve, protože něco nahrát občas potřebuju. Jestli máte někdo nějaký další nápad, sem s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Včera jsem poprvé zkusil nahrávání naostro, kdy jsem se chtěl dívat na pořad a stalo se mi něco podobného jako píše tomas. Jednak se to občas trhalo, občas to přeskočilo pár vteřin a jednou taky reset, kdy to při timeshiftu smázlo nahrávku... Mám hdd 2,5" bez napájení, tak nevím, jestli je to tím. Zkusím připojit nějakej zdroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to ted zkousel s rychlou flashkou USB 3.0, 170/150 MBit/s a take se me nahravka trha a kostickuje,

pritom kdyz jsem to zkousel s pomalou flaskou se zapisem 30 MBit, tak to nedelalo, jediny rozdil byl v tom ze byl vypnuty timeshift, tak mozna tady je problem, jeste budu testovat dal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...