Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník rokolo

To je pravda, pak by se dal případně "odstavit" vnitřní HDD a byl by klid, přičemž by zůstaly dva tunery. Takhle je mi ten nový set-top-box k ničemu, protože většinou si něco nahrávám, když žena kouká na něco jiného :idea:. Těšil jsem se, že se případně zbavím problémového set-top-boxu s HDD, ale radost mne přešla velmi brzy :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedomte si, ze jedna o zarizeni delane na miru kabelovemu operatorovy, ktery musi dodrzovat urcita dana pravidla,

proto si neni mozne vymyslet aby vam, operator umoznil odstavit vnitrni HDD a podobne nesmysly.

Novy STB Kaon ma pouze jeden tuner a z toho plyne ze lze nahravat pouze tan kanal, ktery soucasne sledujete.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
proto si neni mozne vymyslet aby vam, operator umoznil odstavit vnitrni HDD a podobne nesmysly.

Já jsem nic nepsal o tom, že bych chtěl odstavit vnitřní HDD, to psal rokolo. Šlo mi jen o to, že UPC původně zdůvodňovalo blokaci USB na starém Kaonu podmínkami tv stanic a držitelů vysílacích práv, aby nahrávky nešly stáhnout mimo STB. S novým Kaonem to ale už jde, takže je zřejmé, že tato podmínka padla, nevýhodou ale je u něj ten jeden tuner.

Nechci vyndávat vnitřní HDD, měnit jej za větší, ani někde v šuplíku silážovat množství nahrávek, na které stejně nebudu mít čas kouknout. Ale čas od času se mi stane, že se HDD zaplní a potřebuji jej aspoň dočasně uvolnit, přičemž nechci o dosud neshlédnuté nahrávky přijít. Tak bych je jen dočasně přenesl na extérní disk. Pořizovat si extra navíc kvůli tomu další STB mi přijde zbytečné, když by stačilo jen tuhle blokaci USB pro nahrávky zrušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Tomusi:

Jen se chci zeptat u tohoto STB na 3 věci, který už možná víš, ale nepředpokládám, že by se objevily v té recenzi:

1/Když přepínáš kanály z jednoho na druhý, objevuje se na obrazovce kromě čísla a jména nového kanálu také název pořadu, který se právě vysílá a název pořadu, co se vysílá po něm, tak jak je to u mého STB Handan CV5000?

2/Je to trochu komplikovanější, ale snad to vysvětlím. Když si zapneš na ovladači EPG tj. u Handanu CV5000 ten přehled 8 programů, co vysílají na x dní, a zmáčkneš třeba u programu Nat Geo na ovladači i, aby ses dozvěděl nějaký info o pořadu, co začíná např. v 16.00, umožňuje se to pak přesouvat šipkou doprava, abych se dozvěděl info o pořadu, co hraje v 17.00, pak 18.00 atd. a přitom už vůbec nemačkám to tlačítko i, jen se prostě přesouvám šipkou stále doprava.

3/ Odpovídá velikost písma např. u info o těch pořadech nebo při přepínání kanálů velikosti, co je u Handanu CV5000?

Je mi jasný, že některým přijdu jako hnidopich, ale mám otřesný zkušenosti s EPG u Philipsu.

Tak snad odpovíš a předem díky za tvou snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre otazky, na vsechny podrobne odpovim pozdeji,

1. Ano, pokud prepinas kurzovyma sipkama, pri prepinani tlacitky CH+a- se objevuje jen cislo programu.

2. Rozumim co mas na mysli, ale tady to funguje trochu jinak, podrobnosti o EPG se zobrazuji ihned v horni casti obrazovky.

3. Tady je pismo mensi, takze treba na mensim CRT televizoru uz to neni z dalky moc dobre citelne.

 

No přinejmenším by měl při nahrávání umožnit sledování jiného kanálu ze stejného muxu. Nebo snad neumí ani to?

Vypada to ze bohuzel ne.

 

 

Pokud mate dalsi otazky, tak se klidne ptejte.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Chci se zeptat, jestli jdou v počítači přehrávat i nahrávky pořízené z "kódovaných" stanic, např Viasat History apod?

Ze stránky UPC u tohoto HD boxu - Často kladené otázky:

Z důvodu ochrany autorských práv má záznam kodek, který nelze spustit v PC. V případě výměny HD boxu za jiný přijímač vám ale nahrané pořady zůstávají a lze je přehrát na jiném HD boxu (stejného typu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...