Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Těším se na info, jesli ten nový set top box stojí za to. Ten starý krám, který zamrzává, mě už štve. Navíc se mi na televizi objevují občas jakoby čáry, nebo duchy, nebo, jak to nazvat, což bude nejspíš způsobeno scart konektorem, nebo kabelem. Ca modul použít nejde, protože jde o starší tv Samsung řady A, která kabelovku nepodporuje, takže pech. Tak teď věřím aspoň v nový set top box zapojený přes HDMI. Myslíte, že bude kvalita přenosu lepší? Jinak je obraz výborný, ty ruchy se objeví jen občas (a nejde o kostičkování, které způsobuje nekvalitní signál).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ho od vcerejska doma, prvni poznatky jsou zatim pozitivni, akorat bych potreboval nekde sehnat na pujceni nejaky externi HDD, pac ty flash pameti, co tu mam me STB hlasi , ze jsou pomale a blbe na ne nahrava, jinak ulozne video je ve formatu EXT, na disk s FAT32.

Pres vikend ho jeste otestuju a pristi tyden napisu recenzi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil jsem na server kousek zaznamu z toho Kaona, je to pulminutova nahravka z kanalu CT2,

http://www.upczone.cz/download/zaznam_z_STB_Kaon_KCF-SA700PCO.zip

prilozil jsem tam i jiz prekonvertovane video, ktere jsem zrovna prevedl do Xvidu pomoci programu Ultra Video Converter.

V tom zaznamu to obcas v obraze hodi kostky, zatim neznam duvod, ale dost mozna to bude prave tou pomalou flashkou na kterou jsem to nahraval a kterou STB oznacil za pomalou (viz. foto).

 

Proto bych byl docela rad kdyby me nekdo z brna bych ochotny na nejaky den pujcit externi HDD - do USB (proud max. 0,5 A),

samozrejme na revans.

PICT0115.JPG.5db7ea9f0b025a91f7de28e789f54c7b.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Zaplatím něco navíc, když ho budu chtít vyměnit za starý Handan CV-5000? V domácnosti máme i druhý CV-6000.

Za pronájem je to o 20 Kč/měsíčně více. CV-5000 je za 49 Kč/měs., Kaon KCF-SA700 pak za 69 Kč/měs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po par dnech testu s novym STB jsem s nim zatim celkem spokojeny, je maly, asi o polovinu mensi nez Handan CV-5000,

na povely z DO reaguje celkem rychle, zatim se me nezasekl ani nerestartoval, STB ma cerveny display, ktery ale bohuzel neinformuje zadnou kontrolkou o stavu nahravani, coz me docela chybi,

anteni propojka je pruchozi i ve stavu spanku STB, menu je prehledne a az na par drobnosti celkem dobre prelozne,

STB muze pres konektor USB 2.0 nahravat na externi HDD, nebo flash pamet, naformatovane na FAT32, NTFS neprecte a pozaduje formatovani, soubory jsou stejne jako u starsiho Kaona ve formatu TRP, buhuzel zatim prilis nemuzu hodnotit nahravani, u flesh pameti, ktere tu mam me hlasi ze jsou prilis pomale, takze lze na ne nahravat pouze SD video, HD video nahraje trhane a timeshift nelze pouzit,

Marek-26 me dovezl i externi HDD, ale byl naformatovany na NTFS a kvuly potrebny datum na nem ho nebylo mozne zformatovat.

Zitra budu mit k dispozici rychlou 32 Gb flesku, tak uvidime.

Na konci tydne napisu jeste dalsi podrobnosti pridam par fotek.

PICT0004.JPG.410c88ba2233c7dba378637d222aa830.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Teď jsem trochu zmatený.....když to má je jeden tuner, lze nahrávat např. ČT1 a sledovat přitom Primu?

Domnívám se, že nelze.

Leda tak, že pokud máš televizi s DVB-T tunerem, tak můžeš nahrávat ČT1 tímto set-top boxem z DVB-C a Primu pak sledovat z DVB-T.

 

Jen mě napadlo, když už je možné nahrávání na externí HDD z tohoto Kaonu, proč nelze odblokovat, aby šlo nahrávání na externí HDD či flashku skrz USB i na starších Kaonech KCF-B3000/B4003 HCO? Zdůvodnění, že tak si to přejí vysilatelé z důvodů autorských práv atd. již v této souvislosti asi neobstojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...