Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67

Kabeli se prodávají, to máš pravdu. HDD z noťasu nepotřebují zvlášť napájení a mají 0,505 A, 0,485 A a podobně, takže snad v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych měl drobné dva dotazy. Současný CV-5000 co mám mám zapojený první na kabelu od vstupu do bytu. Je průchozí, takže koax mám vyveden ze STB dále do rozbočovače /zesilovač/ do dvou TV s modulem. Z toho je jasné, že STB moc nepoužívám, je vypnutý, ale průchozí, protože je v el.síti a zesiluje snad mírně průchozí signál. Jak jsem zjistil, nový STB by měl fungovat stejně. Je to tak? Já mám na STB pomocí scartu napojen kombi přístroj /video+DVD/. Z tohoto přístroje jde přes modulátor analogový signál do další malé TV v kuchyni na které běží jen DVB-T. Je to zapnuté jen sporadicky, ale je možné tam takto dostat konkrétní vybraný program z DVB-C. Takže vnoučata prostě mají Disney Channel i tam. Můj dotaz, nový STB má také scart, takže předpokládám, že tam to kombi video může být takto zapojené ? Díky.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo
Větší disky (1TB a vyšší) se prodávají včetně napájecího zdroje, který je nutno použít i při připojení k PC. Takže je stačí připojit k setboxu obyčejným kabelem bez dalšího napájecího zdroje (pouze s tím dodaným k disku). Alespoň u satelitního setboxu mi to takhle funguje.
Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...