Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník rokolo

Nechci tady sejčkovat, ale je to opět z bláta do louže. Já teď budu o vánocích testovat hodně podobný přístroj, pro jednu malou kabelovou společnost. Nelze ho samozřejmě použít pro UPC, ale uvidíme, jak se bude chovat tzv. značkový přístroj......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35
Pokud ten přijímač nemá taky USB 3, tak je rychlost flashky stejně o ničem. A flashky celkově na tom nejsou nijak úchvatně, radši externí HDD.

 

Dobře, ale vzhledem k ceně jsem si pořídil flashku co má přes USB 3.0 čt/záp 170/150M a přes USB 2.0 70/60M abych měl jistotu rychlý odezvy a plynulost nahrávky. Takovou rychlost přes USB 2.0 málokterá flashka (i HDD) dosáhne a je to investice i do budoucna. Kapacitně mi to stačí. Mimochodem v PC mám už USB 3.0. Jak už jsem psal, já mám ale problémy i s externím diskem, když se mi ho konečně povede v přístroji zformátovat, tak při stopnutí nahrávky se přístroj restartuje a nahrávka nejde pustit. V PC se pak disk jeví jako nenaformátovaný :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35

OK, takže si to shrňme. Je tu na fóru někdo komu funguje nahrávání SD i HD kanálu a nahrávka běží plynule ? Prosím o info o použitém HDD nebo flashdisku, případně firmware přístroje (i když ten asi máme všichni stejný). Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Pokud ten přijímač nemá taky USB 3, tak je rychlost flashky stejně o ničem. A flashky celkově na tom nejsou nijak úchvatně, radši externí HDD.

 

Dobře, ale vzhledem k ceně jsem si pořídil flashku co má přes USB 3.0 čt/záp 170/150M a přes USB 2.0 70/60M abych měl jistotu rychlý odezvy a plynulost nahrávky. Takovou rychlost přes USB 2.0 málokterá flashka (i HDD) dosáhne a je to investice i do budoucna. Kapacitně mi to stačí. Mimochodem v PC mám už USB 3.0. Jak už jsem psal, já mám ale problémy i s externím diskem, když se mi ho konečně povede v přístroji zformátovat, tak při stopnutí nahrávky se přístroj restartuje a nahrávka nejde pustit. V PC se pak disk jeví jako nenaformátovaný :scratch:

Ty hodnoty jsou na 99% vymyšlené. Dost těžko věřit tomu, že se z ničeho nic objeví zázračná technologie, která dokáže rychlost takto vyšroubovat nahoru a navíc se to ani neprojeví na prodejní ceně, která je zcela identická jako u papírově podstatně pomalejších flashdisků s USB 2. To je prostě nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35

Podle mě by tyto problémy mohl vyřešit nový firmware, protože hardwarově přehrát HD obraz přístroj zvládá bez problémů. Pokud byl opravdu použit port USB 2.0, nevidím problém. Beru to dle mého LG Bluray u kterého několikeré přehrání firmwaru vyřešilo spoustu problémů a přidalo nějaké nové funkce. Pokud tady má s námi být tento přístroj ještě alespoň pár let, je třeba nedostatky odstranit. Hlavně aby to netrvalo půl roku, by mě kleplo do tý doby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35
To by mne tedy zajimalo, co to mas za znacku a typ te flesky.

USB 2.0 70/60M :-)

 

Vycházím z toho co mi nadetekuje set-top-box. Většinou to ukazuje těch 70/60M, což je reálně blbost, souhlasím. Reálné rychlosti viz příloha, na USB 2.0 o trochu nižší. Flashka je to tahle http://www.adata-group.com/index.php?ac ... 144&lan=en

Nicméně HD, SD, timeshift to zvládat má, tak proč to nezvládá. Datový tok u HD kanálů je 9600kbit/s.

obrazek.jpeg.8267238ce704c4fd72c894a43f7f305d.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...