Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67

Velikost těch hdd je od 120 do 320GB, odběr od 0,458 do 0,508A. K připojení k notebooku nevyžadují žádný zdroj ani nehučí a čte je to normálně, z toho soudím, že by to mohlo jet i na tom STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evid

Větší disky (1TB a vyšší) se prodávají včetně napájecího zdroje, který je nutno použít i při připojení k PC. Takže je stačí připojit k setboxu obyčejným kabelem bez dalšího napájecího zdroje (pouze s tím dodaným k disku). Alespoň u satelitního setboxu mi to takhle funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mrdolar

mam doma 1 den USB model Kaon SA700 , na hdd nahrava ok, na rychlejsi flash taky,

 

ale mam model ktery ma i ethernet port ! .. , na webu ani v manualu o tom nic, cmucham a scanuji lan ale zatim nic

 

jinak videa jdou normalne prehrat i pc, zatim jsem nasel jeden player, hraje hd i sd ok

 

Elecard MPEG Player 5.7.100629

 

 

Ted jeste najit co je to presne za model s RJ portem (mam usb a rj 45 nad sebou, ethernet v siti blika ale ani na kaonu neni zadny sw na vycmuchani jakou to ma ip, proskenoval jsem 192.xxx ale marne, ip je holt mnoho.

DHCP to nema, to bych videl

 

mozna je to model "710", podle obrazku na kaonu se to hodne podoba

Upraveno uživatelem mrdolar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam doma 1 den USB model Kaon SA700 , na hdd nahrava ok, na rychlejsi flash taky,

 

ale mam model ktery ma i ethernet port ! .. , na webu ani v manualu o tom nic, cmucham a scanuji lan ale zatim nic

 

jinak videa jdou normalne prehrat i pc, zatim jsem nasel jeden player, hraje hd i sd ok

 

Elecard MPEG Player 5.7.100629

Mam take model s LAN portem, ale pravdepodobne stejne jako u starsiho Kaona, bude tento port vypnuty, protoze ani me se ho nepodarilo nijak aktivovat.

Elecard MPEG Player jsem ted vyzkousel, ale TRP soubory primo neprehraje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Prosim Vas k comu je dobry tento smejd? http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... ze/hd_box/

 

absolutne nechapem politiku UPC. Je to cinsky smejd za par eur. Pre koho je urceny? Nahravanie na externy disk revolucna novinka? Kde je video on demand a tv archiv? a cena? som zvedavy za kolko ho daju na slovensku, dufam ze handany 5000 vyradia su to smejdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, že to má být náhrada za ty starý Handany. Jako funkci navíc to má možnost nahrávat sledovaný kanál. Není to PVR přijímač jako takový, ale jen PVR Ready. Interaktivní STB se snad chystá na konec příštího roku s kompletní obslužnosti technologií

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...