Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Pokud ti Handan5000 odejde, tak místo něj dostaneš tenhle Kaon.

Já mám u druhé TV právě ten Handan5000, ještě od Karnevalu (byl jsem jedním z prvních, kvůli HBO), takže už hezkých pár let a bez poruchy, bez závad. Běží každý den (je v dětském pokoji). Jenom škoda, že nemá HDMI.

Uvažoval jsem o výměně za tenhle Kaon, ale jsem hodně na vážkách. Ten Handan má totiž velmi intuitivní ovládání, nastavení oblíbených do své vlastní fronty, .... no prostě je mnohem intuitivnější, než celá ta řada Kaonů. Holt, když chce kluk koukat na HD programy, tak si zajde do obýváku.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Bude to zavisiet od slovenskeho UPC,

 

donedavna sme mali:

kaon 5000 1,90eur

HD box 2,90eur

Dvr box 2,90eur

HDDVR 4,90eur

 

teraz:

kaon 5000 1,90eur

DVR, HD a HDDVR 4,90eur

 

ja to vidim tak ze kaon 5000 zostane cena 1,90eur HD kaon bude za 2,90 alebo 3,90eur a HDDVR bude stat 4,90eur

HD a DVR handan vyradia su to smejdy

 

Ivo kto ti potvrdil taku informaciu ze ked odide handan 5000 tak ti daju kaon HD?

 

to co pises ze ked mi odide ten ha dan 5000 mi daju kaon HD neverim ze za 1,90eur to tak daju.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivo kto ti potvrdil taku informaciu ze ked odide handan 5000 tak ti daju kaon HD?

S firmou Handan nemá už několik let UPC ČR podepsanou žádnou smlouvu. UPC přešla ke Kaonu. A Handany, pokud se pokazí, museli dávat repasované. Nové prostě nejsou. Jsou nové pouze Kaony

Respektivě, pokud budou v zásobě repasy Handanů, tak ho dostaneš, ale to nebude takhle donekonečna

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

zaujimave tak potom preco na webe je stale handan v ponuke? kamarat si nedavno objednal digital a vravel mi ze dostal uplne novy handan nie repas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

krabica bola biela handan uplne novy karta v obalke ovladac novy.

 

rozdiel medzi novym a repasom je ten ze novy je potrebne naladit manualne kdezto repas len zapnut a ladi sa sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před mnoha lety dostal od Karnevalu Handan5000, jako fungl nový přístroj, tak jsem kanály naladil automaticky. Pouze jsem si manualně srovnal kanály podle mě. V té době ještě UPC veřejně prohlašovala, že digitální televize je zbytečnou věcí.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...