Přejít na obsah

CA moduly


Návštěvník Michal MX

Doporučené příspěvky

Návštěvník hrochada

Jak je to s kvalitou obrazu u CA modulu? Německý Vodafone uvádí u CA modulu jen HD, zatímco u settopboxu UHD. CA modul snad nemá na kvalitu obrazu žádný vliv, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem to pochopil správně, tak německý Vodafone má v DVB-C 47 HD a 98 SD kanálů. Ve 4K zatím nevysílá. CAM tedy nemá ve 4K co dekódovat.

Jediný 4K obsah nabízí přes ten jejich box, není to však standardní DVB-C vysílání.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

@Marek-26Jenom bych zde upřesnil, že odkoupený CI+ modul vlastní uživatel. Čipová karta spárovaná s modulem je ve vlastnictví Vodafone.

Nevím zda to bylo dříve běžně možné, ale vím o případech, kdy UPC/Vodafone po domluvě umožnil převedení/registraci čipové karty (a protože je spárována s modulem tak v podstatě i modulu) na jiného uživatele. Zda to Vodafone dovolí i dnes netuším.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý den, v polovině listopadu jsem rušil kabelovku přes kartu v CA modulu. Nevíte jaké jsou poslední informace k vrácení karty? Dostal jsem rozdílné info:

1. Při rušení služby mi operátor na lince potvrdil, že při výměně routeru mohu kartu předat technikovi (zároveň se zrušením TV jsem žádal o navýšení tarifu). To se následně při schůzce s technikem nepotvrdilo (sám jsem tomu moc nevěřil). 😄 

2. Na retenčním mi paní na telefonu řekla, že bych kartu měl poslat někam PPLkem a že mi přijdou instrukce, jakmile se služba zruší. Služba už je zrušena, ale instrukce nemám.

3. Pak jsem pro jistotu znova volal na podporu a tam mi operátor řekl, že si není úplně jistý, ale prý asi nic vracet nemusím.

Takže než to půjdu řešit na pobočku, tak to zkusím zde, protože už nevím, jak postupovat a nerad bych pak něco v budoucnu řešil, že jsem nevrátil kartu, která je majetkem Vodafone. CA modul mám odkoupený. 

 

BTW mám doma 2 odkoupené CA moduly, mohu někomu přenechat, kdyby byl zájem a jestli je to ještě aktuální a jdou přihlásit na někoho jiného.

  • Premium
  • Basic+
  • -
  • Vodafone Station
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...