Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

to jsem samozřejmě zkoušel. Dokonce jsem vyzkoušel všechny kanály, ale problém to nevyřešilo. Ale pokud by to bylo rušením, tak by se podle něj měl router automaticky přepínat mezi oběma pásmy, ne? Problém je v tom, že při jakémkoli nastavení se cca po půl hodině, kdy šlape naprosto perfektně, přepne na 20Mhz pásmo a rychlost se blíží 0 a do administrace mě bez restartu nepustí vůbec a to ani přes kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník leammings

dostal se mi do ruky cisco EPC 3925 nevím si rady jak nastavit modem pro kabel včetně nastavení počítače stačí napsat v bodech co kde má být nastaveno ... jak pro lamku díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Nerozumím dotazu, ale jestli není modem legálně získaný od UPC a zaregistrovaný na tvou smlouvu, tak ti internet fungovat nebude.

 

Dokumenty ohledně nastavení najdeš zde:

http://www.upc.cz/pdf/Internet_Telefon_ ... _navod.pdf

http://www.upc.cz/pdf/Prirucka_UPC_vyso ... ternet.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník leammings

ty odkazy jsem už zkoumal ... smlouva je podepsaná už nějaké 3 týdny ... bohužel ne na mě ale na paní domácí ... což asi není překážkou ... divný mi příjde po zapojení kabelu do počítače svítí červeně a ne oranžovozeleně jak sem byl zvyký u ADSL od T-mobilu takže heledám chybu v nastavení modemu a navíc si nejsem jistý s IP ... protože přes konfig mi to vyhazuje pořád 192.168.1.10 což nevím jestli je dobře :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...